2733
2739
عنوان

بياين انسان باشيم

179 بازدید | 13 پست

اگر طلا میخرین بخرین

بازارو از دلار خالی میکنین بکنین

ولی مواد غذایی انبار نکنین

تو بازار نیاز کاذب ایجاد میشه، گرونی پیش میاد و سفره‌ی خانواده‌ای که توان اقتصادی پایین‌تری داره خالی‌تر میشه

به حرف اینو اون هم گوش ندین.

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شما ها ميتونيد دو هزار تا روغن و مصرف دويست سال نوار بهداشتي تونو بخرين 

خيليا نميتونن 

يكم اندازه سرسوزن انسان باشيم 

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
عزیزم اگه به این مسائل توجه داشتن که الان مشکل کمبود نداشتیم بخدا تو این چندروزه خیلی از رفتارای ناپ ...

واقعا ما مردم ترسناكي هستيم 

راستش من گفتم رب نخرم. دو تا خریدم. بعد یهو شد دوازده به بالا، گفتم نخریدن من که تاثیری نداشت، چهار تا دیگه از حرص خریدم. میدونی چی میگم؟ اینکه وقتی خیلی گرون میشه و من تو خونه از اون ماده غذایی ندارم و‌میدونم چه بخرم گ چه نخرم قیمتش میره بالا چی کار کنم؟ نخرم و گرونشو بخرم؟ راستش هیچ راه حلی به ذهنم نمیرسه‌. البته با احتکار عمده مخالفم.

2740
واقعا ما مردم ترسناكي هستيم 

الان هم سیاست کشورمون اشتباه هم این رفتارمردم الان چندروزه برای رب گوجه فرنگی اینقدر داشتن با تعداد بالا میخریدن مثل جنگ زده ها گفتم خب شما دارید وضع بدتر میکنید میدونیم وضعیت خرابه شما دیگه مثل نمکدون نمک نپاشید

وای خدا

دیشب مامان بزرگم زنگ زد گفت روغن بخرین نگه دارین داره گرون میشه و کمیاب

گفتم اگه قراره قحطی بیاد یا گرون بشه بالاخره میشه

چرا مثلا مصرف دو ماهمون جمع کنیم در صورتی که بالاخره بعد دو ماه اون قحطی و گرونی به ما هم میرسه... اگه میخواد برسه زودتر برسه

ادم چجوری از گلوش پایین میره وقتی همه جا قحطی و بدبختیه چیزایی که بقیه ندارن داشته باشه

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
راستش من گفتم رب نخرم. دو تا خریدم. بعد یهو شد دوازده به بالا، گفتم نخریدن من که تاثیری نداشت، چهار ...

چن تا مگه ميشه خريد 

بالاخره تموم ميشه 

بعدم هي ميخريم قحطي ميشه گرونتر ميدم

الان هم سیاست کشورمون اشتباه هم این رفتارمردم الان چندروزه برای رب گوجه فرنگی اینقدر داشتن با تعداد ...

خودمون رحم نميكنيم بهم بعدم هي مياييم تز ميدم دولت اينحور فلاني اونجور

وای خدا دیشب مامان بزرگم زنگ زد گفت روغن بخرین نگه دارین داره گرون میشه و کمیاب گفتم اگه قراره قحط ...

كاش همه مون اينجوري فكر ميكرديم 

افسوس