2737
2739
عنوان

زنان را تو سری خور کنید !!!!

1387 بازدید | 20 پست

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مسخره اس.مگه اشپزی کردن و سوزن انداختن ننگه

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
2728
همینه دیگه...خوب به هدفشونم رسیدن...

ما نباید بزاریم

ما مادران نسل آینده هستیم

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
مسخره اس.مگه اشپزی کردن و سوزن انداختن ننگه

ننگ نیست، مهارت ابتداییه، ولی اولویت نیست

خیلی وقته این مرزها رو رد کردیم که!

هیچوقت دیر نیست عزیزم

2738
منظور محدود کردن به ملاقه و سوزنه. یعنی اجازه ندین کار دیگه ای بکنن.

درود بر شما

ما نباید بزاریم ما مادران نسل آینده هستیم

تا الان که همین بوده و تاثیرشم گذاشته روی نسل ما... 

اما از این به بعد چه بخوان چه نخوان دیگه نمیتونن این سیاست کثیفو ادامه بدن... 

مردم دیگه اون آدمای نادون و بی سواد گذشته نیستن...

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم
ننگ نیست، مهارت ابتداییه، ولی اولویت نیست

اولویت چیه.نمیشه بدون این کارا زندگی کرد.ولی در کنارش باید مطالعه هم داشت که اکثرا چه زن چه مرد چه پیر و وجوون تو کشور ما ندارن

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
منظورم اینه که خیلی وقته بیشتر خانم ها دیگه محدود نیستن! ولی پیشرفتی که بالا قول داده حاصل نشده! ...

خب ما باید از حالت شعاری درش بیاریم و جامه عمل بهش بپوشونیم عزیزم

نه ننگ نيست هنره  ولي وقتي تمام دغدغه زناي جامعه همين بشه و از دنياي اطراف دست بكشن و فقط به ا ...

دقیقا

و مردها تصمیم میگرن که زنها چه باشن و چه نباشن، مردهایی که دنیاشون با دنیای ما زنها یه دنیا متفاوته

اولویت چیه.نمیشه بدون این کارا زندگی کرد.ولی در کنارش باید مطالعه هم داشت که اکثرا چه زن چه مرد چه پ ...

مطالعه عالیه

ولی نه اینکه عالم بی عمل باشی

اولویت هدف متعالیه ، تحت هر شرایطی

هنر آشپزی و خیاطی تو دسته نیازهای اولیه جا میگیرن عزیزم

2706