2733
2739

من بچه اولمه قراره یه سیسونی سبک بگیرم،جا ندارم،وسایل ریزه میزه مثل لباس شیشه شیر ناخن گیراینا چیا رو بگیرم همشون بسته بندی شدن،لباس ۱۹تیکه است چیه اونو بگیرم؟یا نه تجربه هاتون رو در میون بگذارید ممنونم ❤🙏🙏

یه زمانی نمک میخوردن نمکدون میشکستن الان نمکو میخورن بقیشو میپاشن‌‌ رو زخمت نمکدونم میکنن تو چشمت!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بودجه چقد درنظر گرفتی؟مارک بودن برات مهمه؟

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
2740
پسر منم دی به دنیا اومد پارسال😍😍😍😍😍😍😍

خدا حفظش کنه

یه زمانی نمک میخوردن نمکدون میشکستن الان نمکو میخورن بقیشو میپاشن‌‌ رو زخمت نمکدونم میکنن تو چشمت!!!

منم احتمالا اخر اذر يا اول دوم دي بشه

چيزاي ضروري رو بگير چند دست لباس و وسائل بهداشتي و پوشك با مثلا يه تخت 

اگه نميخاي سرويس بگيري

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!

عشقم لباس زیاد نگیر من اتاق داره بچم ولی لباس نمیگیرم خیلی براش کم و به اندازه بگیر بعد که بزرگ شد جدید بگیر هی

به جای رخت خواب هم از این تخت پارک ها بگیر هم وقتی بیداره جمع میشه یه گوشه میزاری هم جای خوابش جداست عادت نمیکنه بزرگم شد بغلتون بخوابه

گروه قرمز🤫😐وزن اولیه ۹۰ ⁦☹️وزن فعلی ۸۷ وزن هدف۶۰تاریخ شروع:۹۸/۷/۱۸
من گفتم شب قبلش یکی بره دو دست لباس بگیره که لخت نمونه تماااااااام😆

جدی...😊

2706