2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خودت توهين نكن

احمق نيستى فقط مهارتهاى اجتماعى رو بهتر و بيشتر بايد كسب كنى. 

البته همين الانشم مطمئنا از خيليا كه پررو و گرگ صفتن بهترى .

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2731

آدما همونطوری میشن که راجع ب خودشون فکر میکنن

بزرگترین اشتباهت همین فکرت 

سعی کن اول فکرت رو عوض کنی 

اعتماد به نفستو ببر بالا

همیشه با خودت بگو من چیزی از بقیه کم ندارم

وقتی میری بیرون سرت رو بالا بگیر و با اعتماد به نفس و لبخند آدمای اطرفت رو نگاه کن وقتی حرف میزنی واضح و گیرا و با صدای بلند حرف بیان کن 

و اگه کسی رو دیدی ک حس کردی نسبت به تو برتری داره به خودت بگو من چیزی از این کم ندارم و مطمئنن میتونم خیلی بالاتراز این فرد باشم 

اگه میخوای این احساس اشتباهت رو از خودت دور کنی فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی نه هیچ کس دیگه

💔
2740
متاسفانه تو جامعه ما پرحرفی نشانه اجتماعی بودنه و هیچکی آدم های کم حرف رو حساب نمیکنه، ولی من بشخصه ...

منم از پرحرفی خوشم نمیاد نمیخام نقل مجلس باشم ... من مشکلم اینه اصلن ارتباط برقرار کردن ساده هم برام سخته آدما رو میبینم دستپاچه میشم نمیدونم باید چجوری رفتار کنم قیافم میشه عین احمقا

عزیزم عزت نفس و اعتماد بنفست پایینه ،روی اونها کار کن

کارگاه های مخصوص ش رو برو،کلاس برو با جامعه معاشرت کن ورزش کن و هر روز به خودت بگو که چقدر پیشرفت کردی نسبت به روز قبل

منم از پرحرفی خوشم نمیاد نمیخام نقل مجلس باشم ... من مشکلم اینه اصلن ارتباط برقرار کردن ساده هم برام ...

نمیدونم دانشگاه رفتی یا نه، ولی اگه نرفتی و شرایط رفتنشو داری حتما برو یه فوق دیپلمی چیزی بگیر ، خیلی تاثیر داره، سعی کنی همه جا صحبت کنی حتی یه جمله و خودتو به پررویی بزن، صحبت کردن و از جمع فامیلای خودتون شروع کن، کم کم بهتر میشی، فقط خودت بخواه، تو اینترنت بزن راه های افزایش اعتماد به نفس ، من اونا رو خوندم برام موثر بود

اگه از رفتارت ناراضی هستی و میخوای تغییراتی توش ایجاد کنی ، این یه راهکار که یه روانشناس ارائه کرده

یه کش بنداز دور مچ دستت و هر موقع افکار منفی و مزاحم اومد سراغت اون کش،بکش

به مرور یاد میگیری که افکارت کنترل کنی و رفتارت اصلاح کنی

البته زمان میبره

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.