2737
2739
عنوان

چرا ما زنا امنیت نداریم هیچ جا

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 55 پست
یکی ازدوستام برام تازگی،ازآزارو اذیت پدربزرگش تو بچگی تعریف کرده برام یه روز تاپیک میزنم واقعا ازمحا ...

اینو لطفا الان بیشتر توضیح میدی؟من بچه هامو پیش پدربزرگشون گذاشتم چند بار 

تا بلکه عبرت بشه برام دیگه نزارم😢😢😢

مریضن مردا راضی نیستننیستم به زنای خودشون چندوقت پیش،شنیدم 11تا پسربه به دختربچه 3ساله تجاوزکردن فوت ...

وای خدا لعنتشون کنه الهیییی مث سگ گرفتار بشن اینا حیوونن .کسی که نتونه به هوا وهوس خودش غلبه کنه از حیوونم پستره حالا بعضی حیوانات فقط جفت خودشون و دارن و لونه میسازن و باهاشون میگذرونن این کثافتای بوالهوس که شهوتشون بر عقلشون پیشی میگیره حاضرن دست به هرکاری بزنن تا به هدفشون برسن خیلی ضعیف و پست فطرتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یسری من رفتم با کارت تلفن زنگ بزنم یکم کنار خیابون بود ماشین بود که بوق میزد دیدم یکی کنه شد گفتم مس ...

میبینی چقدر بی ناموسن نمیگن شاید یکی هم به زن وبچه ما نگاه کنه بخدا به شوهرم میگم تو حتما میری بیرون نگاه زنای،مردم میکنی که به من نگاه میکنن وگرنه منکه کاری نمیکنم

پای رفتن نیست وجان نشستن...

خدا ایشالله نسل هرچی مرد عوضیه از رو زمین برداره تمام جنایتها مال همین مرداس دنیارو به گ وه کشیدن حرومزاده ه ان اگه خونواده حسابی داشته باشن اینطوری نمیشه

2731
وای خدا لعنتشون کنه الهیییی مث سگ گرفتار بشن اینا حیوونن .کسی که نتونه به هوا وهوس خودش غلبه کنه از ...

چجوری میخان جون بدن چه جوابی دارن بخدا بدن 

اینهمه مرد تو همین سایت هست میان ازخوندن مسائل زنانه کیف میکنن بیان این تاپیک وبخونن دست ازسرزن های متاهل بردارن

فرهنگ مملکت همینه چرا تو کشورای اروپایی اینهمه با ست کنار ساحل دراز کشیدن کسی کاریشون نداره

عزیزم تو ایرانم زمان بافرهنگیش کاباره بود نمیدونم شنیدین یانه

تو اون کشورها هم کلوب هایی با زنان زیبا و مشروب و دود و...مهیاست

مرداشون سیر میشن بعد میرن ساحل!!

میبینی چقدر بی ناموسن نمیگن شاید یکی هم به زن وبچه ما نگاه کنه بخدا به شوهرم میگم تو حتما میری بیرون ...

والا من دیدم بعضی وقتا چشای شوهرم هیز میره بعد فهمیدم دلیل اینهمه هیزی چشایی ک طرف منه.....تازه من انقد اخم میکنم میرم بیرون کسی نباید جرات کنه نگا کنه

اینو لطفا الان بیشتر توضیح میدی؟من بچه هامو پیش پدربزرگشون گذاشتم چند بار  تا بلکه عبرت بشه بر ...

بذارتاپیک بزنم توضیح بدم بعدش گزارش،بزنید بترکه

2738
والا من دیدم بعضی وقتا چشای شوهرم هیز میره بعد فهمیدم دلیل اینهمه هیزی چشایی ک طرف منه.....تازه من ا ...

امشب بیاد ازسرکارحسابش،ومیرسم زمان پیامبریه آقایی داشته زنا میکرده ازطرف خدا به زبان زن اومده که تو الان با منی زنتم با کس دیگه اینم عرب،ومتعصب پامیشه زن رو میزنه همونجا برمیگرده خونه میبینه بعله تو همون وضع خودش فیلم انعکاس ایرانی هم همچین چیزی،بود من خیلی اعتقاد دارم

من حامله ام کنار شوهرم راه میرفتم ی مرده از روبرو بهم چشمک زد .دوس داشتم بشینم رو زمین گریه کنم خیلی حالم بد شد خیلییییی

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2706