2752
2734
عنوان

چی تنتونه😁😁😂😂😂شام چی دارید😛

| مشاهده متن کامل بحث + 4950 بازدید | 263 پست
مثلاتاپیک شامه همه درموردلباس فقط حرفیدن .دیگه توباشی یکی شوبپرسی یاچی تنتونه یاچی شام دارید😓

😁😁😁😁😁😁

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جات خالی الان واسه حموم بود یا واسه قرمه؟    

😂😂😂😂😂کلک

💛💛💛💛اللهم صل علی محمدوآل محمد💛💛💛💛سلام لطفابرااینکه منم مامان بشم صلوات بفرستید😢💙اللهم صل علی محمدوآل محمد💙
2731

شلوار مدل هارلی و تاپ 

شوعر هم ندارم شام هم درست نکردم دو ساعته دارم تلاش میکنم برم حموم

یه بهونه ای میخوام قشنگ دو ساعت بشینم زار زار گریه کنم

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
من خونه مامانم پلاسم.یک ماه و نیم ندیدمش رفت ماموریت.

خوش به حالت کاش شوهر منم بره سر کاری که ماموریت داشته باشه اون موقع خونه مامانمم نمیرم والا بخدا

دیگه از دنیا با عشق از همه دلگیرم من از هر چی که اسمش عشقه فاصله میگیرم

پوشک تنمه🤓

شامم گوجه داریم😎

الکی مثلا ما مولتی تیلیاردریم😂😂 

آقایون داداشام لطفا زیر خط فقر یکم دوستانه تر بشینید بقیه هم جا شن راستی دوستان چهار درصدیی که بالای خط فقرن ، احساس تنهایی و پوچی و خطر نمیکنین؟🤔چطوری نمیترسین تنهایی بالای خط فقر زندگی میکنین اصن بالای خط فقر ی حس عجیبیه مث بیابون برهوت میمونه کسی توش نیست😐 چیه نکنه تویی ک داری میخونی هم از خودمونی کلک😂 اصن چرا همه چی ایقد گرونه؟😒چرا من چاقم؟🙄 چرا من تو تابستون باید ساعت هشت صب کلاس داشته باشم؟😐چرا وقتی ازدواج کردی بعد از چند سال میای عکستونو میذاری میگی من و شوهرم ب هم میایم یا ن؟🤦حالا مثن ب هم نیاید میخوای چ کار کنی اسی جون؟طلاق میگیری گلم؟😒 فقط اعصاب خودتو خراب میکنی😁  چرا ترامپ زیر چشماش ایقد سفیده؟😑چرا تو داری امضامو میخونی؟😂چرا به هایده میگن یه خواننده ی لس آنجلسی...؟چرا کرمانشاهیا بعد از دوسال هنوز خونه ندارن ؟چرا امسال سیل اومد؟چرا نذاشتن جنازه ی فرهاد توی ایران خاک بشه؟چرا سزارین توی ایران اختیاری نیست و زنان حامله برای ب دنیا اوردن فرزند باید کلی استرس داشته باشن؟🙁 چرا انقدر ب حرف دیگران اهمیت میدیم؟ چرا اهواز هوا نداره؟چرا مردم تو فقر و گرسنگی دارن زندگی میکنن؟چرا ؟ چرا ؟چرا...؟
خوش به حالت کاش شوهر منم بره سر کاری که ماموریت داشته باشه اون موقع خونه مامانمم نمیرم والا بخدا

شوهر منم همش ور دلم نشسته،سر ی چیزی هم داشتیم حرف میزدیم ب آقا برخورد😒😒😒😒

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  
لباس محلی تنمه شامم برنج خالی

کجایی هستی😍

2706