2733
2734
چرا نشد 

واسه ما سامانه بسته شد😐نشد ثبت نام کنیم

و هیچ چیز و هیچ کس در جهان قدرتمند تر از زنی نیست که توسط کسی عمیقا دوست داشته شود ...🖤🥀 https://abzarek.ir/service-p/msg/1892727
از نت سعی کردین نشد؟؟؟بعد از ساعت 10 وارد سایت شدین؟؟

اره نشد

و هیچ چیز و هیچ کس در جهان قدرتمند تر از زنی نیست که توسط کسی عمیقا دوست داشته شود ...🖤🥀 https://abzarek.ir/service-p/msg/1892727

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی خیلی دوست دارم بدونم اینایی که میخرن هدفشون چیه واقعا؟ نخرید بابا!!! شما با اونایی که قیم ...

تا وقتی بخ بصیرت نرسند ملتمون همینه روزگارمون تروخشک باهم میسوزیم😔😔😔

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
وقتی برا دلار ۱۸ تومنی صف کشیدن این عجیب نیس دیگه!!!

اونام فرقی با اینا ندارن خدا ازشون نگذره که هرچی میکشیم از دست این ملت بی بصیرته

اونام فرقی با اینا ندارن خدا ازشون نگذره که هرچی میکشیم از دست این ملت بی بصیرته

وا خوب ماشین هم دیگه نخریم؟؟ خوب پس با بچه کوچیک چیکار کنیم چه قدر پول تاکسی بدیم.؟ واقعا که 

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

اخه این همه بی فکری این همه بی بصیرتی بخدا فقط به خودمون ضرر میزنیم ایناهمونایی هستن که ریخته بودن خیابون به امید آزادی روحانی روحانی میکردن همونام دارن باز مارو به باد میدن

وا خوب ماشین هم دیگه نخریم؟؟ خوب پس با بچه کوچیک چیکار کنیم چه قدر پول تاکسی بدیم.؟ واقعا که 

تواین اوضاع نخرید چون فقط خودتو ضرر میکنید انگار پول چند برابر میریزید تو جیب این حروم زاده ها

وقتی متوجه نیستین حقتونه

فقط ماها داریم به آتیش شماها میسوزیم

حتما از گرون شدن النگوهاتونم خوشحال میشین!

وقتی متوجه نیستین حقتونه فقط ماها داریم به آتیش شماها میسوزیم حتما از گرون شدن النگوهاتونم خوشحال ...

من که به خدای خودم ایمان دارم حتی اگه از اینم بدتر بشه بندشو رها نمیکنه

شما برید ببینید اعمالتون چیه که دارید زجر میکشید

بیست سال شوهرم بدبختی کشیده که الان یه ماشین بخریم حالا به خاطر اینکه شما اذیت نشی خودمو بدبخت کنم

شما خودت پیاده میری اینور اونور؟؟ 

من نخرم کل مشکلات حله وگل وبلبله؟؟

اختیار خودمو دارم

تو هم نخر 

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
من که به خدای خودم ایمان دارم حتی اگه از اینم بدتر بشه بندشو رها نمیکنه شما برید ببینید اعمالتون چی ...

معلومه که نمیخرم

اما از گرون شدن ماشینمم خوشحال نیستم

نه پیاده نمیرم اتفاقا از قبل سه تا ماشین داریم معمولی ترینشو ۸۰ میلیون خریدیم الان شده ۲۵۰ میلیون

زجری هم نمیکشم اتفاقا 

اما درد جامعه درد هممونه

تا وقتی مردم انقدر خودخواه باشن وضع درست نمیشه

برو بخر نوش جونت 

به من چه! 

من که به خدای خودم ایمان دارم حتی اگه از اینم بدتر بشه بندشو رها نمیکنه شما برید ببینید اعمالتون چی ...

ثنا جان بی خیال خودش سه تا سه تا ماشین داره به مردم میگه نخر...یعنی از کارخونه نخریم بعد بریم از بازار آزادچند برابر قیمت بخریم خوششون میاد

2706