2733
2734
هر کی مخالفه پست نزاره...هرکی اختیار پول و زندگیه خودشو داره..

همین شماهای بی منطق و بی بصیرت هستین که مارو به این روز انداختین آدم چقدر میتونه کوته فکرو احمق باشه من دلم به حال ندار میسوزه که تاوان کارهای یه عده به غم رو میدن خداروشکر انقدری دارم که منت این و اون و نخورم شما مثل اهل کوفه هستین...خدایا به همگان بصیرت عطا بفرما😡😡😡

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط متاسفم همین شماها همونایی هستین که تو‌کستی میگین من فقط جاییکه خودم نشستمو سوراخ میکنم! 

بیچاره ندارو بیمار بخاطر حماقتهای اینا باید بسوزند و روزبه روز فقیزتر بشند 

معلومه که نمیخرم اما از گرون شدن ماشینمم خوشحال نیستم نه پیاده نمیرم اتفاقا از قبل سه تا ماشی ...

واقعا چرا امثال مثل شما کمه تواین جامعه خیلی حرصم گرفته ازاینایی که دلارو ماشین و طلا دارن میخرند 

من که به خدای خودم ایمان دارم حتی اگه از اینم بدتر بشه بندشو رها نمیکنه شما برید ببینید اعمالتون چی ...

عزیزم ما زجر نمیکشیم من با سود طلاهام میتونم یه خونه بخرم توبهترین جای شهر ولی خب نمیخرم چون تنها به خودم فکر نمیکنم و اینقدر خودخواه نیستم مالته نوش جونت نمیخوای که به من بدی ولی باخودتون بقیه روهم غرق نکنید

همین شماهای بی منطق و بی بصیرت هستین که مارو به این روز انداختین آدم چقدر میتونه کوته فکرو احمق باشه ...

احمق توئی که به خودت اجازه میدی تو زندگی خصوصی مردم دخالت کنی...

خریدن یا نخریدنم به تو مربوط نیست با بصیرت...

اگه تو با بصیرتی و این طرز حرف زدنته بصیرتت بخوره تو ...

واقعا چرا امثال مثل شما کمه تواین جامعه خیلی حرصم گرفته ازاینایی که دلارو ماشین و طلا دارن میخرند&nb ...

بعدشم نمیدونم چرا اینقدر شعورت کمه...اگه واقعا با بصیرتی برو دعا کن که این ماشینایی که از کارخونه با قیمت کمتر میدن واقعا برسه دست کسی که احتیاج داره،چون اگه اون نخره میرسه دست دلالی که تو بازار میخواد به دوسه برابر قیمت بفروشه...با بصیییرت

احمق توئی که به خودت اجازه میدی تو زندگی خصوصی مردم دخالت کنی... خریدن یا نخریدنم به تو مربوط نیست ...

بخوره تو سرخودت پس نیا تو سایت عمومی جارنزن الام میدونی همه وضعشون خرابه و متهم میشی همین امثال شماها مردمو به خاک سیاه نشوندن

بعدشم نمیدونم چرا اینقدر شعورت کمه...اگه واقعا با بصیرتی برو دعا کن که این ماشینایی که از کارخونه با ...

بیشعور تویی که هی میگن نخرین نخرین رفتی تولیست بیشعورا و توصف ماشینی که پرایر ۲۰ تومنی رک ۴۰ تومن قالبت کنن 

فقط از خدا میخوام اونایی که احتکار میکنن و تواین بی پولی و شرایط بداقتصادی مردم فقیر و بیجاره رو بیجاره تر میکنند خودش تو کاسه اشون بذاره همین !خداحافظت

بیشعور تویی که هی میگن نخرین نخرین رفتی تولیست بیشعورا و توصف ماشینی که پرایر ۲۰ تومنی رک ۴۰ تومن قا ...

اخه وقتی میگم بیشعور بدت میاد...خوب بیشعوری که نمیدونی از کارخونه همون 20 تومن میخرن نه 40 تومن ...بعد میری و تو تاپیکا به همه توهین میکنی...

برات گزارش زدم حذف که شدی ادب میشی

فقط از خدا میخوام اونایی که احتکار میکنن و تواین بی پولی و شرایط بداقتصادی مردم فقیر و بیجاره رو بیج ...

منم از خدا میخوام اونایی که خودشون دارن و به نفع خودشون و نفهمیدن مردمو به نخریدن تشویق میکنن به خاک سیاه بشینن

فقط از خدا میخوام اونایی که احتکار میکنن و تواین بی پولی و شرایط بداقتصادی مردم فقیر و بیجاره رو بیج ...

بعدشم خانم بی ادب و بددهن که حالم از حرف زدنت بد شد اینو بفهم کسی که ماشین نداره از کارخونه میحواد ارزون بخره واسه استفادش احتکار نیست...بفهممممم فرقشونو دیگه بیجا به مردم نپر