2733
2734
عنوان

دلم گرفته هم دردی لطفا

143 بازدید | 13 پست

دلم گرفته از شوهرم دوسم داره دوسش دارم ولی هیچ تلاشی نمیکنه تا روابط جنسی مون منو راضی نگه داره شاید هم همه تلاشش رو میکنه و ننیشه خسته شدم و عصبی و افسرده اه اه اه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
برو دوتا کتاب بخون دوتا سخنرانی مدیریت رابطه گوش بده یه وقت از سکسولوژیست بگیر ناامید نشو دختر.با ...

هوووف من که خیلی دنبال این چیز ها هستم و پیگیر ولی مشکل ما اینه که اون باید این چیزا رو بخونه و گوش کنه و عمل کنه که متاسفانه نمیکنه ناراحتیم از اینه داره دلم میشکنه ازش 

هوووف من که خیلی دنبال این چیز ها هستم و پیگیر ولی مشکل ما اینه که اون باید این چیزا رو بخونه و گوش ...

منم اول تو این وادی ها بودم که وظیفه اونه مشکل از اونه

اما نه. تو باید دست بکار بشی

زن خوب، زن بی خیال است.
دارو بخور برو دكتر زنان بگو مشكلتو كه أرضا نميشي

عزیزم من مشکلی ندارم همسرم خیلی زود رابطه رو تموم میکنه یا باید تحریکم نکنه که اون وقت من هیچ حسی ندارم یا اگه تحریکم کنه همین که کار به نزدیکی برسه همسرم ارضا میشه 

منم اول تو این وادی ها بودم که وظیفه اونه مشکل از اونه اما نه. تو باید دست بکار بشی

چیکار کنم عزیزم راهکار بده دیگه امشب خسته عصبانی شدم گفتم دیگه حق نداری بیای سمت ام