2733
2739
عنوان

تزریق امپول به خودمون

419 بازدید | 9 پست

سلام کسی بوده امپول زیر جلدی  اچ ام جی رو که واسه بارداریه و دوره نافه خودش واسه خودش تزریق کرده باشه 

بعد از اچ ام جی نتیجه گرفتین؟؟

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون

این امپول رو نه

ولی امپول زیر جلدی دور ناف تزریق کردم

اسمشو یادم نیست برا ای وی اف بود

خودم تزریق میکردم فقط یه بار رفتم تزریقات گفتم یادم بده خودم بزنم

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سینال اف رو من زیر ناف میزدم

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
2731

من خودم تزریق زیرجلدی هامو انجام میدادم سینافکت به بازو میزدمو و گونال آف به دور ناف راحته یبار برو درمانگاه بگو چجوری بزنم یادت میدن اصلاهم درد نداره 

این دارو که گفتی نمیدونم چیه عزیزم تجربه ندارم

باردار نیستم تیکر تولده سه سالگی پسرمه😍

منم سختمه هر روز برم بزنم بیام ماشین بردن و اوردن و جا پارکو 

امروز با همکاری شوهرم زدیم ولی استرسش زیاد بود واسم😂

یه زرشم موند تو سرنگ 😕

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون
2738
دوست من به دوتا بازوهاش امپول میزد اونم برای نازایی فقط اون پرستار بود😐ولی عرقش در میومد

من هم به بازو داشتم هم دور ناف

هر دو هم خودم میزدم

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
بله سرش کوچیکه  اون دوره دوازده تا زدم دو هم اینبار سومی رو دیگه خودمون زدیم

زن پسر عموم هم میزد ولی نمیدونم همین بود اسمش یانه دکتر گفته بود روزی یدونه تا ۹ماه بزنه تا بچش نیوفته چون همش سفط میشد 

ولی خودش تزریق میکرد به خودش سرشم کوچیک بود میگفت درد نداره