2733
2739

سلام. چند روز پیش تاپیک‌ زدم و از درد کلیه همسرم گفتم. خداروشکر امروز بعد از ۴روز از شروع درمان سنگش دفع شد‌. اینم بگم بزرگ بود سنگش یک سانت بیشتر.

نسخه ای که من از چند تا منبع و دکتر طب سنتی انتخاب کردم:

۱. بعد هر وعده غذا یک قاشق چایخوری دوسین. (مجموعا روزی ۳بار، که در صورت درد شدید تا ۴بار هم قابل استفاده است.)

۲. خربزه با پوست (میکس شده) روزی یک لیوان. حتما با فاصله از دوسین خورده بشه.

۳. عرق خارشتر، خارخاسک، بابونه، به یک نسبت مخلوط بشه و روزی دو لیوان خورده شه

۴. ماساژ کلیه ها با روغن بابونه

۵. دمنوش گزنه + کاکل ذرت هر شب. (روش تهیه: همراه دولیوان آب با شعله کم جوشونده بشه تا یک لیوانش بمونه.)

امیدوارم براتون مفید باشه.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

خيلي بده لعنتي 

منم داشتم مردم از درد تا دفع شه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنگ همسرم کوچیکتر شده بود با این راهکارها، یعنی این مواد سنگ‌ رو حل کرده بودن، برا همین راحت دفع شد. دیگه هم درد نکشید.

اهان راستی دوسین، عسل + سیاهدونه ست. ۱۰۰گرم سیاهدونه رو آسیاب میکنیم و بلافاصله با یک کیلو عسل مخلوط میکنیم.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2731
خيلي بده لعنتي  منم داشتم مردم از درد تا دفع شه

واقعا. بیچاره همسرم مرد و زنده شد. برا همین گفتم اینو بگم شاید به درد کسی بخوره و از اون درد نجات پیدا کنه.

واقعا. بیچاره همسرم مرد و زنده شد. برا همین گفتم اینو بگم شاید به درد کسی بخوره و از اون درد نجات پی ...

دستت درد نكنه 

روغن كرچك بشدت كار سازه و سريع دفعش ميكنه 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
سنگ همسرم کوچیکتر شده بود با این راهکارها، یعنی این مواد سنگ‌ رو حل کرده بودن، برا همین راحت دفع شد. ...

عزیزم کاکل ذرت رو حتما بجوشونم ؟نمیشه مثل چای دمش کنم؟

خدایا از اینکه معجزه خودتو دوباره نشونمون دادی ممنونم  
عزیزم کاکل ذرت رو حتما بجوشونم ؟نمیشه مثل چای دمش کنم؟

میشه دم کرد ولی بذار قشنگ دم بکشه.

2738
میشه دم کرد ولی بذار قشنگ دم بکشه.

بجوشونم بهتره یعنی؟ گزنه ندارم ولی کاکل ذرت دارم دم میکردم میدادم به شوشو ولی نمیدونم تاثیر داشته یا نه

خدایا از اینکه معجزه خودتو دوباره نشونمون دادی ممنونم  
بجوشونم بهتره یعنی؟ گزنه ندارم ولی کاکل ذرت دارم دم میکردم میدادم به شوشو ولی نمیدونم تاثیر داشته یا ...

من قبلا کم و بیش درمانهایی برای همسری انجام دادم ولی کم فایده بود فقط دردشو ساکت میکرد. همه رو با هم منظم انجام دادم دفع شد.

بجوشونم بهتره یعنی؟ گزنه ندارم ولی کاکل ذرت دارم دم میکردم میدادم به شوشو ولی نمیدونم تاثیر داشته یا ...

بنظرم بهتر باشه. چون تو نسخه اصلیش اینجور بود. من دو شب دم کردم. دو شب جوشوندم!

من باردارم و تازه فهمیدم سنگ دارم ولی متاسفانه هیچکدومو نمیتونم بخورم

الهی عزیزم. دردم داری؟ سنگت تکون خورده یعنی؟

الهی عزیزم. دردم داری؟ سنگت تکون خورده یعنی؟

درد داشتم تا دیروز دکتر گفت به خاطر عفونت کلیته دردت سنگت راه نیفتاده ولی خب خیلی درد داشتم نمیدونم واسه کدومه

تیکر تولد ۱ سالگی عمرم👪👼
درد داشتم تا دیروز دکتر گفت به خاطر عفونت کلیته دردت سنگت راه نیفتاده ولی خب خیلی درد داشتم نمیدونم ...

یه سر به طبیب حاذق سنتی بزن. من تا الان دوبار از این طب نتیجه گرفتم. یکی سنگ همسرم (که‌ کاندیدای سنگ شکن بود و میدونی سنگ شکن عوارض زیادی داره)، یکیم بارداری دومم به لطف خدا و به وسیله درمان گیاهی بود. اقدام اول باردار شدم.

بنظرم حتما سری بزن ببین چه راهکاری دارن.

2706