2752
2734

حاجیا که خیلی وقته اومدن 

یه جعبه شیرینی ببر

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حاجیا که خیلی وقته اومدن  یه جعبه شیرینی ببر

گذاشته بودن بعد از دهه دعوتی برگذار کنن

به نظرتون یه بسته شکلات چطوره؟

یا مثلا شوهرم تو کار فروش عسله یه شیشه عسل طبیعی ببرم چطور؟

گذاشته بودن بعد از دهه دعوتی برگذار کنن به نظرتون یه بسته شکلات چطوره؟ یا مثلا شوهرم تو کار فروش ع ...

عاره اینام خوبه ببری

معمولا دیدم از همین چیزا میبرن دیگه 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
ممنون به نظرتون شیشه عسل رو با روبان تزیین کنم یا نه؟

عاره سلیقم بخرج بدی خوبه 

وای من بد خوندم :) فکر کردم ولیعهد عربستان  بعد حج دعوتت کرده :)

😂😂😂😂

ميتوني با روبان تزي#ن كني ميتوني هم تو اين باكتاي دسته دار خوشگل گوچيك بزاري نميدونم بهش چي ميگن ولي اندازه هاي مختلف داره بجا كاغذ كادو مردم ميزارن توش با كاغذ لفاف پرش ميكنن

اسمشو نميدونم

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟