2737
2734

میخوام دکتر خودم زهرا شاطریه میخوام عوض کنم برای زایمان پیش یه دکتر دیگه برم یه دکتر خوب میخوام ک منصف باشه و کارش خوب باشه جون زایمان اولم خیلی اذیت شدم  ممنون میشم راهنماییم کنید 

💕❤تا خدا بنده نواز است ب خلقش چ نیاز💕 ❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من دکتر هاشمی میرم خیلی خوش اخلاق و خوش برخورد کارش هم عالیه اما اگر سزارین میخوای امنیان بهتره ب پنجه طلا معروفه 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
من پیش میترا امینیان زایمان کردم معرکه بود

وقت دهیش چطوره ؟؟میشه فردا برم پیشش برای ویزیت نوبت میده ؟؟

من دکتر هاشمی میرم خیلی خوش اخلاق و خوش برخورد کارش هم عالیه اما اگر سزارین میخوای امنیان بهتره ب پن ...

من زایمان اولم بعد ۴۰ روز بخیه هام باز شد راضی نبودم 

اصلا اره سزارینم واقعا خوبه ؟؟؟ موندم بین دکترا 

خوش اخلاق هست ؟؟؟

من زایمان اولم بعد ۴۰ روز بخیه هام باز شد راضی نبودم  اصلا اره سزارینم واقعا خوبه ؟؟؟ موندم بی ...

دکتر امینیان در مورد اخلاقشون نمیدونم مثل اینکه چند تا چند تا مریض میبینن بازم پرس و جو کن اما سه نفر از اقوام پیششون زایمان کرده بودن واقعا راضی بودن میگفتن برش کم و بخیه های خوب و عالی 

دکتر هاشمی هم سزارینشون خوبه و خیلی خوش اخلاقه بشدت مهربون و باحوصله است 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2740
دکتر امنیان در مورد اخلاقشون نمیدونم مثل اینکه چند تا چند تا مریض میبینن بازم پرس و جو کن اما سه نفر ...

دکتر خودم دکتره خوبیه ولی زایمانم دوست دارم یه دکتر خبره تر باشه دکتر آشتیانی چجوریه نوبت دهیشون ؟؟

دکتر خودم دکتره خوبیه ولی زایمانم دوست دارم یه دکتر خبره تر باشه دکتر آشتیانی چجوریه نوبت دهیشون ؟؟

من تو کلینیک بیمارستان تخت جمشید میرفتم کمی شلوغه و ماهی دوبار هستن 

اما مطبشون تو چهارراه طالقانیه و جدیدا فقط و فقط خانمای باردار رو مطب ویزیت میکنن و اونجا هم شلوغه😁

در مورد دکتر شاطری هم موقع زایمان من یه خانمی بیمار ایشون بودن خیلی بنظرم خوب نبودن چون اول ک بستری شده بودن اومده بود بالاسر بیمار و بعد دیگه نبود تا وقتی 9 سانت شده بود و فردا صبحش سریع اومد فقط یه معاینه کرد گفت کار دارم و رفت اصلا ب سوالاش جواب نداد و گفت روز دهم بیا مطب همین من خیلی خوشم نیومد راستش

وقت دهیش چطوره ؟؟میشه فردا برم پیشش برای ویزیت نوبت میده ؟؟

زنگ بزن بگو باردارم برای تشکیل پرونده میخوام بیام پیش خانوم دکتر بهت اونجوری وقت میده

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
دکتر امینیان در مورد اخلاقشون نمیدونم مثل اینکه چند تا چند تا مریض میبینن بازم پرس و جو کن اما سه نف ...

من پیششون سز شدم تو تخت جمشید واقعا عالییی بود 

حتی یه شیافم استفاده نکردم بخیه هامم عالییی بود

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
من پیششون سز شدم تو تخت جمشید واقعا عالییی بود  حتی یه شیافم استفاده نکردم بخیه هامم عالییی بو ...

بله من تعریف سزارینشون رو خیلی شنیدم برعکس طبیعی ک میگن حوصله زایمان طبیعی رو خیلی ندارن😂😂😂

2706