2733
2734

من تو خونم پارسال همین موقع کک افتاد، تنها راه بیخطرش اینه که سیر چرخ کنی دورتا دور خونه بریزی، تمام کناره های دیوارها و ... بعد اسفند دود کن به حدی که دود تو خونه پر بشه، اگه همراه اسفند یه کم سیر هم دود کنی عالی میشه، درها رو ببند و دو روز بیا فقط صبح و عصر اسفند دود کن و در رو ببند، بعد از دو روز دور تا دور خونه کک مرده پیدا میکنی، انقدر زیاد که باورت نمیشه

من تو خونم پارسال همین موقع کک افتاد، تنها راه بیخطرش اینه که سیر چرخ کنی دورتا دور خونه بریزی، تمام ...

وای کاش راه حلش این باشه بیچاره شدم

خدایادوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چون بچه شیرخواره داشتم و چهار دست و پا میرفت نمیتونستم سم پاشی کنم خطرناک بود، هزینه و دردسرش هم زیاد بود ولی اینجوری دیگه تو خونه کک ندیدم، البته کک تو هوای سرد زودتر میمیره، اگه فضا خنک باشه دیر تر تولید مثل میکنن و کمتر بچه میارن

2731

کک فقط با اب میمیره دوست عزیز 

اگر بتونی تو بدن بچه پیداش کنی عالیه من همیشه وقتی کک تو جونمه و گزش های تازه ازش میبینم هر چند ساعت یه بار ، حواسم هست که هرجای بدنم سوزش یا خارش احساس میکنم سریع نگاه میکنم و اگر چیز مشکوکی دیدم که سیاه رنگ و ریز بود با انگشتام محکم میگیرم و سریع انگاشتامو میبرم تو اب و باز میکنم اگر کک باشه تو اب دستو پا میزنه و بعد از چند ثانیه میمیره 

معمولا تو این ایام لباس باز مثل تاپ شلوارک میپوشم که برای گرفتنش راحت بشه پیداش کرد

فرزندم،ازملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم.امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد. روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی    خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز. روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد
کک فقط با اب میمیره دوست عزیز  اگر بتونی تو بدن بچه پیداش کنی عالیه من همیشه وقتی کک تو جونمه ...

من تجربه واقعی و شخصیم رو گفتم، اونهمه کک تو خونه رو نمیشه با دست گرفت و تو آب خفه کرد

من چون بچه شیرخواره داشتم و چهار دست و پا میرفت نمیتونستم سم پاشی کنم خطرناک بود، هزینه و دردسرش هم ...

من پسرم دوسالشه ولی خیلی بچموخورده

خدایادوست دارم
2738
من تجربه واقعی و شخصیم رو گفتم، اونهمه کک تو خونه رو نمیشه با دست گرفت و تو آب خفه کرد

منکه همیشه برام جواب داده الان ۱۰ ، ۱۵ ساله 

فرزندم،ازملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم.امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد. روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی    خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز. روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد

یه لیوان اب همیشه اماده دارم کنار دستم 

همین الان سیر بریز  دور خونه، چرخ شده باشه بوش فراریشون میده، شب هم برو خونه پدرت یا هر جایی لباس تمیز ببر و اول مستقیم برین تو حمام لباساتونم زیر آب در بیارین که خدای نکرده کک با شما خونه بقیه نره، امشب و فردا شب بمونید بعدش بیاین کل خونه رو تمیز کنید

کک فقط با اب میمیره دوست عزیز  اگر بتونی تو بدن بچه پیداش کنی عالیه من همیشه وقتی کک تو جونمه ...

اره راه حلش ابه ولی برای ماخیلی زیاده یکی دوتانیست

خدایادوست دارم
امیدوارم سیرراه حلش باشه

به نظر عجیب میاد ولی مطمئن باش جواب میده،این رو دکتر کردافشار، طب سنتی که تو تلویزیون هم زیاد میاد و دوست خانوادگیمون هست بهم گفت، و همینطور مسئول کمپ کارگری شرکت شوهرم، چون اونا هم مدام کک تو خوابگاه کارگراشون میفته، جنوب که گرم هم هست با سیر مشکل رو رفع میکنن، در ضمن یادم رفت اگه میتونی برگ اکالیپتوس هم گیر بیاری تازه دور تا دور خونه بزار، حشرات از اکالیپتوس هم فراری هستن، منم گذاشته بودم، یادم رفت بگم

وای خونه ماهم دارهههههه تو این فصل ک هوا قاطی میشه بیشار میان بیرون ینی ادمو میکشناااااااا ولی وقتایی کولر روشنه نیستن

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      
2706