2737
2739

من پسرم 2/5 سالشه و دوشنبه پیش با علایمی که دیدم و کلی امادگی از جیش گرفتمش و کلی هم جایزه بهش دادم دوبار توی شلوارش و روی فرش پی پی کرد بدون اینکه خرده بگیرم بردمش شستمش اما از اون روز به زور گریه و استرس میاد دستشویی برای پی پی و خودش همش میگه مامان دلم درد میکنه بریم دستشویی اما تو دستشویی زور نمیزنه که پی پیش بیاد و انقدرم گریه میکنه که بدنش میلرزه یه وقتیم که ناخوداگاه میاد حتی اجازه شستشو هم بهم نمیده من واقعا نمیدونم چیکار کنم خیلی کلافه هستم و درمونده از روانشناس هم سوال کردم هنوز جواب نداده ممنونتونم اگه کمک کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیشه براش داستان بگی؟شعربخونی؟مثلا بگی وای آقا پی پیه داره میاد بیرون بره پیش دوستاش

به آقا پی پیع کمک کن زودتر برسه ....

فکر کن😁😁😁😁

بزرگترین درسِ زندگیم اینه که خودم باید قهرمانِ زندگیِ خودم باشم.💪💪💪💪💪💪💪💪

منم پسرم اولین باری که تو دسشویی پیپی کرد ترسید از جیش خودش اما بعدش عادی شد روش اب گرفتم و شستم و گفتم ببین کشتمشون رفتن تو چاه بعد عادی شد

منم و دوتا جوجه رنگی و بابا قوقولی  
2740

با عروسک ها و اسباب بازی هاش (ببخشید) نمایش  پی پی بازی کنید . یه دستشویی فرضی درست کنید عروسک ها یکی یکی برن اونجا زور بزنن . بعد مثلا خمیر بازی به عنوان پی پی بیاد بیرون . فقط باید صبور باشی . پسر منم از پی پی کردن میترسید . خیلی باهاش راه اومدم تا اذیت نشه

2706