2733
2734
عنوان

پسرم به شدت از پی پیش میترسه...ممنون میشم اگه کسی تجربه داره بیاد کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 4734 بازدید | 23 پست
با عروسک ها و اسباب بازی هاش (ببخشید) نمایش  پی پی بازی کنید . یه دستشویی فرضی درست کنید عروسک ...

ممنونم از روشت حتما امتحان میکنم بخدا کلافه شدم همش میگم وسواسی نشه روانش اسیب نبینه

عزیزم این روش که گفتم روانجام بده واجب نیست توخودسنگ باشه اصلادیدن سنگ دستشویی خودش ایجادترس میکنه و ...

اصلا رو سنگ نمیزارمش میزارمش کنار سنگ نمیدونم این ترس اصلا از کجاس بچه ای که سه بار در روز پی پی میکرد الان تا خودش دیگه نریزه نمیاد واقعا کلافه شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه براش داستان بگی؟شعربخونی؟مثلا بگی وای آقا پی پیه داره میاد بیرون بره پیش دوستاش به آقا پی پیع ...

باور میکنی گفتم...گفتم باید بره پیش مامانش اصلا انگار نه انگار کتاب بردم اهنگ گذاشتم

2731
اره خیلیا میترسن.....تو روند پوشک گرفتن طبیعیه اما میخوام بدونم چیکار کنم جای بهتر شدن بدتر نشه

سلام عزیزم. خوبی؟

پسر منم مشکل ترس از پی پی داره. خودشو نگه میداره.

مشکل کوچولو شما حل شد؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنی.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.
سلام عزیزم. خوبی؟ پسر منم مشکل ترس از پی پی داره. خودشو نگه میداره. مشکل کوچولو شما حل شد؟ ممنون ...

سلام دوست عزیز مشکل پسر شما حل شد تو رو خدا یکی به منم کمک کن من دیگه کم آوردم فقط بگید تجربه شما چی بود

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 
2740
سلام عزیزم مشکلتون حل شد لطفا جواب میدید

سلام عزیزم بله خداوند از سر لطفش به من کمک کرد و مشکل حل شد ممنونم از پیگیری شما

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون