2733
2734
عنوان

اندر احوالات گیرهای همسر جان

1361 بازدید | 10 پست

شوهرم گیر داده باید ارشد شرکت کنی

منم به شدت حال ندارم 😆

ولی دلم میخواد دعوتش رو لبیک بگم

چطوری انگیزه بگیرم واقعا ؟؟ 😣

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کتاباشو بگیر بعد هم آزاد شرکت کن نخونده قبولی 

پشتم باد خورده حسابی 

اصلا حس کلاس رفتن دوباره ندارم 😅

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

اگه خانه داری

میتونی بخونی سرگرم شی

من که شاغل بودم

ازدواجم کرده بودم خونه داری هم داشتم سرکارم میرفتم ارشدم میخوندم اونم یه شهر دیگه .خداروشکر تموم شد

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
اگه خانه داری میتونی بخونی سرگرم شی من که شاغل بودم ازدواجم کرده بودم خونه داری هم داشتم سرکارم م ...

خونه دار نیستم 

با شوهرم کار میکنم 

ایشون رئیسمه 

فرمودن اگه ارشد شرکت نکنی باهات قراردادتو تمدید نمیکنم 

خوشبحالت. من ارزومه برم ارشد. شوهرم نمیذاره    

من خیلی تنبل شدم 😣

حوصله ی کلاس نشستن ندارم 

من خیلی تنبل شدم 😣 حوصله ی کلاس نشستن ندارم 

مجازی یا ازین بی کنکورا بخون

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

عزیزم ارشد شرکت کردی ? چی شد بالاخره منم میخوام بخونم.دنبال زوست و راهنما و مشوق هستم اگه قابل دونستی بگین از کجا شروع کنم ???

خدایا هر چی شکرت بگویم بازم خیلی خیلی کمه.پس هوای دلمو داشته باش