2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیست داشتی تو سینت عزیزم.منم سینم گیست داشت دکتر برام نوشت

منم فیبروم دارم تو سینم 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2731

اره من استفاده كردم سر دخترم ماما گفته بود استفاده كنم تو دو ساعت هشت سانت باز شدم من شبي دوتا قرص رو ميزاشتم داخل و ا ژ ن و براي يكماه يا بيست روز استفاده كردم خيلي دردم كم بود و خيلي زود باز شد 

اره من استفاده كردم سر دخترم ماما گفته بود استفاده كنم تو دو ساعت هشت سانت باز شدم من شبي دوتا قرص ر ...

من دیشب یکی زاشتم تو واژن.باعرض معذرت حس میکنم زود موادش دراومد.خیلی باید بزاری داخل بلدنیستم

2738
هفته چن  بهت دادن؟من الان ۳۹ هفته و۱ روزم کلللی پیادا روی کردم دهانه رحمم بازنشد .دیشب قرص گل م ...

من هم هفته هاي اخر بود شروع كردم چون مال منم باز نشده بود شبها موقع خواب ميزاشتم و يه چيزي هم زيرم پهن ميكردم و پد هم استفاده ميكردم چون روغن بيرون مياد اما همين كه داخل بدن چرب ميشه و اگه بتوني براي يكي دو ساعت زياد حركت نكني كه بمونه خيلي خوبه و صبحها خودمو ميشستم 

من دو روز بعد از استفاده پلاگم افتاد و وقتي رفتم براي زايمان خيلي زود دهانه باز شد كه حتي ماما دستپاچه شده بود چون انتظار نداشت

2706