2733
2734

من ۱۰ هفته و ۱ روزمه دکترم گفته از ۹ مهر تا ۲۰ مهر برو اگر برم جنسیت کوچولومم معلوم میشه؟؟غربالگیری همون ان تی هست یا فرق داره؟؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

غربالگری ازمایش هست ان تی سونوگرافی هر دوتاش تو یه روز انجام میشه 

جنسیت رو هم احتمالی میگن

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۱ هفته وو۵روز رفتم نگفت اصلا.۱۸ هفته گفت

عه زود نرفتی؟؟من ۱۳ هفتگی اینا باید برم

بنظرت معلوم میشه؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2731
غربالگری ازمایش هست ان تی سونوگرافی هر دوتاش تو یه روز انجام میشه  جنسیت رو هم احتمالی میگن

۱۳ هفتگی خوبه یعنی؟

من ۷ مهر باید برم که ۱۳ هفته ام تموم میشه

من شکمم زیاد فرقی نکرده بره شما چی؟؟

۱۳ هفتگی خوبه یعنی؟

اره خوبه ،من خودم ۱۲ هفته و دو روز بودم رفتم

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔
2740
خیلی کم اما گاهی اوقات شکمم در میگیره انگار حسش میکنم....شما چی

اره منم سمت راست زیر نافم احساسش میکنم سرپا زیاد وایستادنی کمرم با زیر دلم درد میکنه فقط صبحها هم که از خواب بلند میشم زیر دلم سفت میشه

من ۱ کیلو وزن کم کردم خیلی ام نمیتونم چیز میز بخورم میارم بالا همچنان

وای بالا اوردن ادمو زجر میده منکه فقط حالت تهوع داشتم تا حالا بالا نیوردم