2733
2739
عنوان

کیست تخمدان

143 بازدید | 19 پست

دکترم امروز گفت کیست دارم و خیلی بزرگه شاید نیاز به عمل فوری پیدا کنم اگه درد داشتم و تا دوماه قرص داده گفت خوب نشد بعد دوماه باید عمل کنی. میخواستم بدونم کسی تجربه عمل داشته؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به منم گفت عمل دوسال پیش. ولی قبول نکردم

از من pco بود

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2731

برر زالو درماني منم قرار ي هفته ديگه برم

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
نوع عمل رو نگفت؟؟؟

هیچی نگفت فقط گفت دو ماه بعد دوباره سونو انجام بده اگه برطرف نشد عمل اما قبلش هم اماده باش امکان ترکیدن یا پیچ خوردن هست که باز نیاز به عمل داری

چه علائمی داشتی استارتر من اینماه4روز عقب انداختم  پری شدم با اینکه همیشه منظم بوده حالا بعضیا میگن شاید کیست داری عقب انداختی بعضیام میگن شاید رحمت داره اماده بارداری میشه عقب میندازی من سابقه کیست نداشتم اصلن راهنماییم کنین

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
2740

منم کیست تخمدان دارم.۷یا۸ماه پیش رفتم دکترگفت دوطرف داری ریزه.بعدش قرص بهم داد۳ماه خوردم تاحدودی پریودیم منظم شد.ولی دیگه دکترنرفتم.مجردم کیست تخمدان مشکلی ایجادمیکنه بنظرتون؟

هیچی نگفت فقط گفت دو ماه بعد دوباره سونو انجام بده اگه برطرف نشد عمل اما قبلش هم اماده باش امکان ترک ...

خودتم نپرسیدی عملش باز هست یا نه ...ببین اگه با لاپاراسکوپی و یا هیستروسکوپی کارت بشه سخت نیست اصلا نگران نباش اگه عمل دیگه ای باشه من اطلاع ندارم

خدایاااااا .....من سکوتت را نمی بخشم...
گلم چه نوع کیستی تخمدان چند مدل کیست داره 

والا مدل کیست رو نمیدونم دکتر هم چیزی نگفت فقط گفت بزرگه اما تو سونو نوشته کیستی به اندازه68×42با جدا کننده خوب دیده میشود

والا مدل کیست رو نمیدونم دکتر هم چیزی نگفت فقط گفت بزرگه اما تو سونو نوشته کیستی به اندازه68×42با جد ...

هزینه شونو جدیدن چقدشده؟

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
خودتم نپرسیدی عملش باز هست یا نه ...ببین اگه با لاپاراسکوپی و یا هیستروسکوپی کارت بشه سخت نیست اصلا ...

من بلد نبودم فقط یه لیزری خیلی وقت پیش پرسیدم گفتم با لیزر انجام میشه گفت اره

خانوما جواب سوالام رو  میشه بدین منتظرم