2737
2739

منظورت کلاس زبان انگلیسیه ؟ کانون زبان انگلیسی کودک و نوجوان خیلی خوبه با کارت و شعر و کتاب های تصویردار به بچه اموزش میدن 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی

نارمکو نمیدونم اما تهرانپارس و قلهک و شریعتی میتونی ببری مهستان یا بانی تاک

دوزبانه ان

گرونن اما خیلی موثره

بزرگترین درسِ زندگیم اینه که خودم باید قهرمانِ زندگیِ خودم باشم.💪💪💪💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورت کلاس زبان انگلیسیه ؟ کانون زبان انگلیسی کودک و نوجوان خیلی خوبه با کارت و شعر و کتاب های تصوی ...

منظورم موسسات زبان تخصص كودكه،براي بچه هاي زير هفت كلاسهاي فشرده دارن با بازي و فعاليتهاي ديگه

منظور شما از كانون فكر كنم همون كانون بزرگسالان باشه

2728