2737
2739
عنوان

رشد مو

214 بازدید | 21 پست

من قبل ازدواج موهام خیلی پرپشت بدون موخوره بود بعد ازدواج نمیدونم چرا موهام ضعیف شده موخوره داره میریزه منم خیلی موهامو دوس دارم دکتر هم رفتم پن هفته پیش مکمل غذایی و اهن و دارو واسه موهام داد ولی بازم استرس دارم میترسم موهام میخوام پرپشت بشه شما راهی میدونین یا راهی انجام دادین واسه پرپشتی موهاتون ک جواب گرفته باشین البته اینم بگم کلی ویتامین اینا هم داده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماینوکسدیل داد گف بزن کف سرت یه ماه بعد بیا واسه موخوره ببینم اگ رفع نشده یه دارو دیگ بدم 

خانوما فیناستراید ک نباید اصلا استفاده کنن

ماینوکسیدیلم استفاده نکنید خیلی بهتره

تا زمانی ج میگیرید ک دارو رو استفاده کنید

باید تا آخر عمر دیگه استفاده کنید

2738
خانوما فیناستراید ک نباید اصلا استفاده کنن ماینوکسیدیلم استفاده نکنید خیلی بهتره تا زمانی ج میگیری ...

اره منم شنیدم باید همش استفاده کنم ولی دکترم چیزی در موردش نگف این دفعه میرم پیشش بگم من یعنی همش باید استفاده کنم ازش بلاخره داروس شیمیایی داره میترسم ضرر کنه من الان 3 هفتس استفاده میکنم ب نظرت همیشه استفاده کنم موهام رشدش خوب میشه ؟

اره منم شنیدم باید همش استفاده کنم ولی دکترم چیزی در موردش نگف این دفعه میرم پیشش بگم من یعنی همش با ...

عوارض آنچنانی نداره

قرمزی خارش

و پوسته پوسته شدن کف سر ک کم پیش میاد

آره تا زمانی ک استفاده میکنید نتیجه شو میبینید

البته مال شما هنوز وارد فاز نتیجه نشده

بعده ۴ هفته ممکنه نتایجشو ببینید

مارک روگین و کرکلندش خیلی خوبه 

البته همون پاک داروشم خوبه

ب محضی ک قطعش میکنید(شایدم تا ۳ ماه بعدش)

تارهایی ک جلوی ریزششونو گرفته یا خودش باعث رویششون شده اونا همه میریزن

درصد خیلی کمیم بودن گفتن قطعش کردیم ولی موهامون نریخته

عوارض آنچنانی نداره قرمزی خارش و پوسته پوسته شدن کف سر ک کم پیش میاد آره تا زمانی ک استفاده میکنی ...

من یه بار اولش کف سرم خارید دیگ 3 هفتس انگار اب میزنم کف سرم هیچ حسی ندارم والاه اگ موهام رشد کنه مهم نیس همیشه میزنم 

من یه بار اولش کف سرم خارید دیگ 3 هفتس انگار اب میزنم کف سرم هیچ حسی ندارم والاه اگ موهام رشد کنه مه ...

ماینوکسیدیل آخرین راهه

اول آزمایش بدین

خون و تیروئید

در مورد اون چیزاییم ک گفتم سرچ کنید

اول اونا رو امتحان کنید ک سیف ترن

2706