2737
2734

نگران نباش  اصلا چیز خاصی نیست .  مثلا میپرسن ما گوشت کدوم حیوان را میخوریم .. یا در رابطه با فصل ها  میپرسن ..  نقاشی میگن بکشه ببینن مهارت مداد گرفتنش اینا چه جوریه .‌. اسم چند تا خوراکی سالم و ناسالمو میپرسن و ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره ازش فصل های سال رو میپرسه بعد چند تا دکمه گذاشته به دخترم گفته چهارتا بده به من بعد گفته یکیشو بردار حالا بگو چند تا شد عکس چند تا فیل رو نشون داده که یکیش

دست نداشته باید تشخیص میداد چیش فرق داره تا ده باید بشمره یه خط کج نشون داد گف با انگشتت  از روی اون بکش چشمش رو گوشش رو سنجش کرد بهداشت به موها و ناخن هاش نگاه کرد دندانپزشک معاینه کرد 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
2728

اگر سنجش پيش ٢ باش

بايد از يك تا ١٠ بشمره

بر عكسم از ١٠ تا يك

پازل بچينه! جورچين حل كنه! نقاشي ميدن بكشه!

چپ و راست بلد باشه! 

خط بسته و باز بلد باشه

بالا و پايي

اشكال هندسي

فصل ها رو بدونه

اسمش

فاميلش

ادرس خونه تون

شماره تلفن خونه تون

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
آره ازش فصل های سال رو میپرسه بعد چند تا دکمه گذاشته به دخترم گفته چهارتا بده به من بعد گفته یکیشو ب ...

یعنی قبل از اینکه برن پیش دبستانی اینارو باید بدونن؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
چرا بعضی پیش دبستانیها آزمون دارن و بعضیهای دیگه نه؟

سطح بالاها براي يكدست كردن بچه ها كه همه هوششون سطح خاصي باشه! 

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

دست راست وچپ روپرسیدبالاسرت روگفت کدومه سمت جلوعقبت کسی هست یانه 

لی لی بروببینم 

رنگاروپرسید

بعدگفت دوتامدادنشونم بده بعدگفت ۵تانشونم بده 

تاده بشمار

یه نقاشی بکش 

خوداون نقاشیوتوضیح بده 

ازهمین سواای مفهومی تقریبا

وخدایی که بشدت کافیست

نگران نباش فقط به بچه ات بگو نترسه اگه جواب نده میفرستن مدرسه ی استثنایی ما اونجا بودیم یه بچه ترسید جواب نداد فرستادنش مدزسه ی استثنایی مادر و پدرش

دیونه شده بودن خودتم کمی با آرامش بهش یه چیزایی رو یاد بده چون تو تست هوش خودتو نمیزارن تو باید خودش تنهایی بره

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
پسر شما همه اینها رو بلد بود؟ ؟

😂😂نه بهش گفت بالاسرتونشون بده دست گذاشت روسرش من خندم گرفت واسم تعریف کرد

دست چپ وراستشم بلدنبود

یکم هولم شده بود

بعددواسمس پسرم خونه یه اسم شناسنامه باسم 

همیشه حالت عادی هرکس ازش میپرسه اسمت چیه اسم خودشوبافامبلی میگه 

بعدبهش گفت اسمت چبه مثلافک کن گفت سامیارنیکان😐اسم شناسنامش وخونشولعنوان اسم فامیل 

بجزایناک ترزدبقیشودرست گفت 

تازه تونقاشیش دیش هم کشید😆😆😆😆

وخدایی که بشدت کافیست
😂😂نه بهش گفت بالاسرتونشون بده دست گذاشت روسرش من خندم گرفت واسم تعریف کرد دست چپ وراستشم بلدنبود ...

اخی عزیززززم. الان پیش دبستانی میره؟ اخه چرا پسر من سنجش ندارن؟

الا بذکر الله تطمئن القلوب
اخی عزیززززم. الان پیش دبستانی میره؟ اخه چرا پسر من سنجش ندارن؟

اره ارشنبه شروع میشخ از۷مهر

چهارشنبه جشن دارن 

من مدرسه نفرستادماخصوصی فرستادمش هم مهده هم پیش دیستانی 

ولی قبل کلاس اولم دوباده تست میگیرن ک بنظرمن اون مهمترا

وخدایی که بشدت کافیست
2706