2733
2739
عنوان

دلم میخواست منم مثل بقیه زنها بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 72 پست
دو بارم ای وی اف کردم ۵ بار ای یو ای

دیشب تی وی توی مركز ناباروری یزد نشون میده 

فك كنم روش اس ام بود

كه جنینو رشد میدادن خارج رحم و بهترین جنینو منتقل رحم میكردن 

خیلیا جواب گرفته بودن 

حتما برو سراغش

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است
اسپیرونولاکتون اونم خیلی خوردم متفورمینم حیلی خوردم چند سال الان هیچی نمیتونم بخورم به مرگ میفتم معد ...

آره اسمش اسپیرونولاکتون بود. از وقتی ازدواج کردم قطع کردم.

تو به شوهرت گفتی وقتی ازدواج کردی؟ که این مشکل روداری؟ 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره اسمش اسپیرونولاکتون بود. از وقتی ازدواج کردم قطع کردم. تو به شوهرت گفتی وقتی ازدواج کردی؟ که ای ...

اره از اول گفتم ممکنه بچه دارم نشم  من اولشم دو تا کیست بزرگ تخمدانام داشتن که اونا رو عمل کردم خیلی زجر کشیدم تا حالا چند بار رفتم اتاق عمل

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
2728
حتما تخمک داشتی که آی وی افت کردن،چیشد که نگرفت؟

اره تخمک داشتم جنینم تشکیل شد دو بارم انتقال دادم ولی نگرفت درصدش کلا خیلی پایینه برعکس تبلیغی که میکنن خیلیا نگرفتن 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
اره از اول گفتم ممکنه بچه دارم نشم  من اولشم دو تا کیست بزرگ تخمدانام داشتن که اونا رو عمل کردم ...

منم خیلی ناراحتم. واقعا پریود شدن نعمتیه که خدا داده. بعضی زنا فقط غر میزنن بجای اینکه شکر گزار باشند.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
منم خیلی ناراحتم. واقعا پریود شدن نعمتیه که خدا داده. بعضی زنا فقط غر میزنن بجای اینکه شکر گزار باشن ...

دقیقا انگار یه مریضی لاعلاج بهش برخورد میکنند البته طبیعیه ادم تا یه نعمت داره فدرشو نمیدونه 

2738

تو هم مثل من ریزش مو و جوش صورت و موهای زائد داری؟

این مشکل ها منو عذاب میده.

تو هم مثل من ریزش مو و جوش صورت و موهای زائد داری؟ این مشکل ها منو عذاب میده.

اره موهای زاید که دیگه هیچی نگم کل صورتم گردنم و گونه هام گرفته روزی چند بار باید موها رو بردارم باز صورتم تیزه بدنمم خیلی وحشتناکه تازه یه لکه های قهوه ای بدی هم بدنم میزنه همینم حاصل پلی کیستیکه چاقی که از همش بدتر ۲۵ کیلو حداقل اضاقه وزن دارم به لطف داروها

اره موهای زاید که دیگه هیچی نگم کل صورتم گردنم و گونه هام گرفته روزی چند بار باید موها رو بردارم باز ...

متفورمین خوردی؟

خیلی لاغر میکنه.

من دو سال میخوردم شدم 43 کیلو. دیگه قطع کردم الان 55 کیلو هستم.

متفورمین خوردی؟ خیلی لاغر میکنه. من دو سال میخوردم شدم 43 کیلو. دیگه قطع کردم الان 55 کیلو هستم.

قبلا میخوردم لاغر میشدم الان نه در مقابل همونم مقاوم شدم الان که دیگه اصلا نمیتونم بخورم حتی خارجیش

چجوری؟

عسل ودارچین مخلوط کن بزن روی لثه هات تا با بزاق دهانت مخلوط بشهدارچین خونریزیو کم میکنه     من خودم دفعه قبل امتحان کردم پریم بیست ونه روز شده از من تا چهل روز نمیومد  البته بگم دچار سرماخوردگی شدم از داروی کیاهی زیادی تستفاده کردم پری شدم