2733
2739
عنوان

کسی اینجا کانون یا گاج میرفته؟

90 بازدید | 12 پست

من فارغ التحصیلم

درسام خیلی عالی بود اما ب دلایلی مسخره نه سال اول خوندم نه سال دوم

98 کنکور سومم هس و تیر آخر..خیلی برام مهمه همه چی عالی پیش بره..الان بین گاج و کانون موندم

اخه همیشه برنامه هاشون تقریبا مث هم بود

امسال گاج اسفند همه چیو تموم میکنه

اما کانون  مثل روال سابق اردیبهشت تموم میکنه

من موندم برای منی ک هنوز صفرم و سرعت خوندنم خوب نیس ،بهتره برم کانون ک کند تر پیش میره؟

یا برم گاج که دوماه زودتر تموم میکنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرم با قلمچی برو منم با قلم میرم تو همون hadiis99خودمونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وااااااااای کیاااااانا کلی دنبالت گشتم

آررره ترکید باز اون کاربریم

خووووبی تو؟

دلم برات تنگ شده بود...

چیکارکردی؟

قرار بود بری امسال که

چی شد؟اوضاع چطوره؟

من کم کم شروع کردم اما نه هنوز خیلی خفن

بنظرم با قلمچی برو منم با قلم میرم تو همون hadiis99خودمونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کیانا یادش ک بخیر نیس..اما چ روزای سخت و چ حال بدی رو باهم گذروندیم همینجا:(فکرشم حالمو بد میکنه  نه؟چ استرسی...چ حال افتضاح مشترکی...وووی خوب بود تموم شد..هرچند نصفه عمرم کرد  

کیانا یادش ک بخیر نیس..اما چ روزای سخت و چ حال بدی رو باهم گذروندیم همینجا:(فکرشم حالمو بد میکنه &nb ...

هی هی هی خواهر الانم همه اون روزا جلو چشممه دقیقاااا ایشالا دیگه تکرار نشن فقططط

اونی میشم که بالاسری بگه بنده منه هااا...
وااااااااای کیاااااانا کلی دنبالت گشتم آررره ترکید باز اون کاربریم خووووبی تو؟ دلم برات تنگ شده ب ...

دختر چرا پیام جواب نمیدی

اونی میشم که بالاسری بگه بنده منه هااا...
2738

من نه گاج دادم نه کانون

گزینه ۲ دادم

ولی الان به نظرم برنامه ای بهتره که زودتر تموم کنه چون معمولن شما خودتون اینجوری نیستین که چیزی اضافه بر برنامه آزمون بخونین و مرور های اضافه داشته باشین

اینه که بهتره آخرش یه وقت خوبی بمونه واستون که مرور کنین

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم