2737
2739

ممنون میشم کره ای دوستان 

بچه ها عاشقان ماه واقعا قشنگه؟ کسی گوبلین رو دیده ؟با عاشقان ماه مقایسه اش کنه ... دم پاییزی دپرس نشیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
سلام عزیزم تعطیلات بود ریلکس میکردیم 🤣 نععع مهمون داشتیم میومدم ولی کم. چ خبر خوبی؟

اره اتفاقا منم تو تعطیلات خیلیییی ریلکس کردم 

مامانم خونه تکونی داشت حمالی کردم😒😒

فدات بشم تو خوبی

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
کمدیه؟؟

نه .خلاصش اینه

وارثان داستان زندگی دختر و پسری را در کره تعریف می کند . دختر و پسری که با وجود فاصله ی بسیار زیاد طبقاتی عاشق هم می شوند . کیم تان (لی مین هو ) پسری پولدار است که به خاطر تحصیل سالها در خارج از کشور بوده . ولی دلیل اصلی این فاصله مشکلاتی بوده که با خانواده اش داشته است . او در دورانی که در کره تحصیل می کرده به دلیلل پولدار و قدرتمند بودنش دست به هر کاری از جمله قلدری و... می زده  . از سوی دیگر چا ایون سانگ دختری فقیر بوده که مادرش نمی توانسته صحبت کند . او و مادرش برای رفع مشکل بی پولی شان حتی سه شیفت در روز کار می کردند . تا این که روزی خبر می رسد که خواهر چا ایون سانگ در آمریکا (اگه اشتباه نکنم ) دارد عروسی می کند . چا ایون سانگ برای بردن پول و شرکت در عروسی خواهرش به آنجا می رود و طی ماجراهایی با کیم تان آشنا می شود . بعد از آن طی اتفاقاتی چا ایون سانگ به مدرسه ی اشرافی کیم تان می رود و ...

2706