2737
2734
من پسرم سفید، مو طلایی و چشماش سبز طوسیه، البته الان ۶ ماهش نشده شاید رنگ چشماش عوض بشه، در مجموع ب ...

سلام این ۴۰ روز ها رو به ترتیب انجام میدادید؟

یعنی یوسف تموم میشد میرفتید یاسین و ... اینجوری یا همه سوره ها رو تو یه رو میخوندین؟

و از چه ماهی شروع کردین؟

هر روز به یه سیب میخوندین بعد فردا صبحش میخوردین یا ۴۰ تا رو یکجا میخوندین و فوت میکردین رو سیب ها؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

خوراک و حالت روحی در بارداری و کیفیت هنگام رابطه ( شهوت بالا باشد) در زیبایی و هوش جنین فوق العادست . تاثیرش ثابت شده است باعث میشه بهترین و مرغوبترین و زیباترین خصوصیات به جنین برسه که غیر قابل باورهست .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 

من همه اینکارایی که توی اینترنت و ریحانه بهشتی بود مو به مو انجام دادم چه قبلش چه بعدش ولی متاسفانه نه آرومه نه خوشگل... خیلیم ضعیفه و همش مریض 

تا خدا نخاد تلاش بنده نتیجه نمیده😔

عرق کاسنی پوست بچه رو مثل برف سفید میکنه خوردن گوجه و خیارم حالا صبحا یا به صورت سالاد موهای بچه رو ...

از چن ماهگی ؟؟من ۵ ماهمه میتونم؟

خدایا شکرت دختری سالم وزیبا بهم هدیه دادی قسمت همه منتظرا امین 😍
2728

سلام بله میتونین هر روز نصف استکان 

من خودم از ماه هفت تقریبا هرروز عرق کاسنی میخوردم ،البته نه برا سفید شدنش 😝بلکهبرا جلوگیری از زردی بچه و البته پسرم وقتی دنیا اودم عین برف سفید بود البته من خودم سفیدم اما همسرم به شدت تیره است پوستش اما خدا را شکر زردی نگرفت ،تو شهر ما الان تقریبا همه کاسنی میخورن تا فرزندشون زردی نگیره تجربه شده است شمام امتحان کنین 

به کجا چنین شتابان ؟!/به هرآن کجا که باشد /به جز این سرا سرایم ....

برای زن داداشم دعا کنید لطفا رحمش سری هست بچه تا 6 ماه میمونه بعد سقط میشه ممنون میشم اگه واسش دعا کنید حال روزش خوب نیس

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا☕💚
برای زن داداشم دعا کنید لطفا رحمش سری هست بچه تا 6 ماه میمونه بعد سقط میشه ممنون میشم اگه واسش دعا ک ...

عزیزم دعا جای خود . به احتمال زیاد باید هپارین دوران بارداری استفاده کنه .  و سر کلا ژ کنه . 

2738
جاری جان دختر خیلی خوبیه من کلا با جاری جماعت مشکلی ندارم اما این طفلی یه چیز دیگه است. معرف حضورتون ...

البته که درسته همه ی عرب ها سوسمار نمیخورن و انسان مومن خوب زیاد دارن البته همه ی ایرانی ها هم اینطوری فکر نمیکنن و رفتار بدی ندارن 

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
عزیزم تخم مرغ دو زده چقدر تاثیر داشت 😍

عزیزم به نظر خودم خیلی روی زیبایی و رنگ چشم بچه موثر بود من و همسرم هردو چشمامون روشن نبود اما دخترم چشمش روشن شد 

کلا چیز بی ضرریه و منبع مقوی پروتئین اگه میتونید تهیه کنید و بخورید 

عزیزم به نظر خودم خیلی روی زیبایی و رنگ چشم بچه موثر بود من و همسرم هردو چشمامون روشن نبود اما دخترم ...

نگین جان میشه بگی منظورت از رنگ چشمش روشن بود چیه؟بعنی خودتون چه رنگی بود چشماتون،دخترتون چه رنگی؟؟

و اینکه تخم مرغ دوزرده را چند بار در هفته میخوردید؟؟

ممنون عزیزم

عزیزم به نظر خودم خیلی روی زیبایی و رنگ چشم بچه موثر بود من و همسرم هردو چشمامون روشن نبود اما دخترم ...

مرسی عزیزم ما خودمون چشامون عسلی مادرهامون چشماشون ابیه خیلی دوست دارم بچه مم رنگی شه 😍 پیدا کردم اما الان هفته های اولم خیلی حالت تهوع دارم نمیتونم اصلا بخورم

2706