2733
2734

بله شدیداااا

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه اصلااااا 

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
2728

یه هفته پیش حواسم نبود یه مرغ رو با ماشین زیر گرفتم مرد😐 منم هول کردم فرار کردم 😷😂 

دو شب بعد ماشینم رو تویـخیابون پارک کرده بودم یکی اومده بود لگد زده بود ب گلگیرش ۲۰۰ تومن خرجم رفت😕😕😕😕😕

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین 😔💔؟!
بله دارم ولی نه کلید اسراری😐که امروز یکی اذیتت کنه فرداش نصف شه

اخه من دلم میخواد هرکی اذیتم کرد همون موقع کله پا بشه اما نمیشه وقتی پیر شدم میشه دیگه اون موقع دل و دماغی ندارم واسه اینکه خوشحال باشم حقم پایماال نشده😬😬😂😂

2738
یه هفته پیش حواسم نبود یه مرغ رو با ماشین زیر گرفتم مرد😐 منم هول کردم فرار کردم 😷😂  دو شب ب ...

خب تو که از عمد نزدی چرا خدا باید بزنه

من نه منم .نه من منم .پس من کیم ؟!!🤔😒
اخه من دلم میخواد هرکی اذیتم کرد همون موقع کله پا بشه اما نمیشه وقتی پیر شدم میشه دیگه اون موقع دل و ...

طاقتشم داری که هرکیو اذیت کردی فوری کله پا شی؟بالاخره  ما خواسته یا ناخواسته گاهی بقیه رو اذیت میکنیم.واینکه اونی که اذیت میکنه هم بنده ی خداست وخدا عاشقشه و بهش فرصت میده تا توبه کنه.من اگه یکی اذیتم کنه به خدا میگم خدایا من فلان بنده تو میبخشم توام به جاش فلان چیزو بده وخیلی وقتا میده بهم😄😄

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
2706