2733
2739
عنوان

میخام ازتون مشورت بگیرم لطفاااا

129 بازدید | 11 پست

سلام 

دوهفتس اومدیم شهر غریب...دخترم پایه ششم ابتداییه.امروز رفت سر کلاس با یه دانش اموز دوست شده که به گفت معلمش خیلی تنبله... دخترم ازمعلمش خوشش اومده میگه معلم خوش اخلاقیه. حالا ناظمشون میگه  برو اونیکی کلاس تعداد اونجا کمتره.نمیدونم چیکار کنم کنار این دانش اموز بزارمش یا نه.دخترم میگه مامان خیلی حرف میزنه.. کمکم کنید تو رو خدا چیکار کنم روحیه دخترم خراب نشه 

معلمش جاشو عوض نمیکنه بزارمش کنار دانش اموز دیگه هرکی برا خودش جا گرفتا

بذار تو کلاسش بمونه.معلم مهم تره

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا کلاسشو عوض کن بچه تنبل میشه . از قدیم گفتن اسبو کنار اسب ببندی هم رنگ نمیشه اما هم خووو میشه . 

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  
2731

دوست مهمه معلم درسشو میده میره رو بچه دوست تاثیر میزاره چون هم سنه 

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  
2738