2733
2734
عنوان

تجربه کربلا با بچه

177 بازدید | 8 پست

سلام.  من و همسرم تا حالا کربلا نرفتیم. این بار اول ه که قسمتمون میشهبا بچه مون بریم...  اگه تجربه ای دارین که بدردم بخوره لطف کنین بگین.

چند سالشه؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کنید اقا منم دوباره بطلبه خیلی دلتنگشم

فقط اونجا بخاطر بی ارزش بودن پول ما یکم اجناس والقام گرونتر ار ایرانه پس اگه وسفاتی میخئاهین بیارین از همنیجا بگیرین وبزارین که از اونجا نخرین 

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
2728

کالسکه حتما ببرین  تنقلات و بیسکوییت بزارید براش اگه تو راه گرسنه بود بخوره اگه لباس کهنه دارین ببرید که ازونجا زیاد مجبور به شستن نشین و پرت بدین 

این کاربری دست دو نفر است
یکسال و هشت ماه

داروها حتمن ببر هرچی که بتونی ببر.لباس خنک ببر گرما زده نشه.من اجیل بردم برای بچم شیر مدت دارها بردم.

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2738