2733
2734
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240476 بازدید | 20088 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بچه ها جای عمل چقدر درد داره چجوری باید بلند شم؟ به پهلو یا رو به جلو؟  خیلی رو‌ مخمه

وای خیلی سخته اون پاشدنه به پهلو پاشو من که حتما یه نفر باید دو تا دستامو میگرفت بلندم میکرد تا ده پونزده روز با کمک بلند میشدم

وواييييييييي عزيزمممممم چه خانم كوچولوي خوردني نازييييي😍😍خدا حفظش كنه چشم بد به دور♥️

عزیزدلم❤همچنین نینی شمارو.ببین گلی من تو باداری دکتر پرگناکر بااهن تجویز کرد.بعد زایمانم ک ویزیتم کرد گف کلسیم و اهن مصرف کن.منم حذف کردم مولتی رو و بجاش کلسیم مصرف میکنم کمر دردمم بهتر شده.من چون اضاف وزن میارم با مولتی مصرف نکردم شما ببین نظر دکترت چیه 

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣
2728
مامانا شما از كجا ميفهمين بچتون سير شده پسرمن همش دهنشو باز ميكنه شير ميخواد هرچقدم ميدم

شاید درست شیر نمیدی اول از همه حین شیر دهی صدای ملچ و مولوچ نباید بده .بعدشم یک رب تا نیم ساعت باید هر دوساعت شیر بدیش.شیرت اگه کمه مکمل بگیر مصرف کن اب هویجم خوبه من دیروز اب هویج خوردم کل لباس زیرم شیری شده بود بس که میریخت

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣
مامانا شما از كجا ميفهمين بچتون سير شده پسرمن همش دهنشو باز ميكنه شير ميخواد هرچقدم ميدم

دقیقا پسرمنم همینجوریه دیوونم میکنه.دخترمم همینجوری بود خیلی شیر میخورد ولی الان شیرم خیلی کمه سردرد بدی میگیرم وقت شیر خوردن پسرم .پسر شما چند وقتشه

شاید درست شیر نمیدی اول از همه حین شیر دهی صدای ملچ و مولوچ نباید بده .بعدشم یک رب تا نیم ساعت باید ...

منکه امروز صبحونه خامه عسل خوردم زیاد.نهارم ماکارونی خوردم ولی بازم کم میارم .جوجم خیلی میخوره

2738
شاید درست شیر نمیدی اول از همه حین شیر دهی صدای ملچ و مولوچ نباید بده .بعدشم یک رب تا نیم ساعت باید ...

والا يه ساعتم شده شير دادم يوقتايي دهنشو نگاه ميكنم ببينم شير ميره ميبينم اره ولي بازم ميخواد

دقیقا پسرمنم همینجوریه دیوونم میکنه.دخترمم همینجوری بود خیلی شیر میخورد ولی الان شیرم خیلی کمه سردرد ...

پسرم٢٩روزشه

بعضي وقتا ميگم شايد شيرم بي كيفيته چون كم نيست

ميترسمم زياد بدم حالش بدشه

اره  تازه شیر دادن هم خیلی سخته بچه به زور‌ میگیره

خب حموم که میری هر روز بهتر میشه دردش فقط تا ده روز یکم درد داری زیاد راه برو خیلی خوبه.

اولش شاید سینه هات زخم شن ولی بعد راحت میشه تو خودت کمکش کن ک راحت تر سینه تو بگیره اولاش فقط سخته

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
منکه امروز صبحونه خامه عسل خوردم زیاد.نهارم ماکارونی خوردم ولی بازم کم میارم .جوجم خیلی میخوره

خوشبحالت من اصلا صبحانه نمیخورم ناهارم تا پاشم درست کنم اگ بذاره ساعتای پنج شیش بخورم چون پسرم نمیذاره از پیشش تکون بخورم کل روز هم نمیخابه

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

سلام بهمه. منم ۱۸ روزه سزارین شدم. خداروشکر ۴ روزه از شیرخشک گرفتمش تونستم بهش شیر خودمو بدم. اوایل سینمو نمیگرفت مجبور بودم بدوشم بهش بدم. همراه شیرخشک. برای زردی بیمارستان بستری شد دو شب از اونجا سرملخورد انگار همش گلوشو دماغش خس خس میکنه بعضی وقتام سرفه.‌ دیگه جرات نمیکنم بیمارستان ببرمش. دکتر دیدش گفت تو خونه ازش مراقبت کنی بهتره. حالا سرفش بهتر شده اما اسهال گرفته دو روزه. زرد رنگه و هرساعت مجبورم عوضش کنم تا شیر میخوره روده هاش کار میکنه. با سشوار کمرو شکمشو گرم میکنم. شاید بهتر بشه. اگر راهی دیگه ای پیشنهاد دارید بگید خواهش میکنم. آها یه مسیله ی دیگه اینه که به شیر من قانع نیست با اینکه شیر خودم زیاده ولی وسط شیر خوردن سینمو ول میکنه بنا میذاره به گریه امروز ۲ ساعت باهاش کلنجار رفتم سینمه درست نمیگیره معلومه چقدر گشنست ولی نمیگیره. شیشه شیر خشک گذاشتم دهنش تا تهشو خورد. به نظرتون علتش چیه؟ یعنی هنوز انقدر وابستست به شیشه؟ چون شیر خشکو با سرنگ اصلا نمیخوره میده بیرون. ولی به محض اینکه شیشه رو بهش میدم با ولع میخوره. شیر من سیرش نمیکنه؟ یا تنبلی میکنه؟ خسته شدم واقعا. اگر راهکاری دارید بگید خواهش میکنم. 

سلام بهمه. منم ۱۸ روزه سزارین شدم. خداروشکر ۴ روزه از شیرخشک گرفتمش تونستم بهش شیر خودمو بدم. اوایل ...

بچه هایی که شیشه شیر میگیرن تنبلیشون میاد سینه بمکن نزار شیرت خشک شه بزار گشنش بشه کاملا بعد از سینه ات بهش شیر بده اینجوری چون گشنشه مجبوره بخوره

2706