2733
2734
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240496 بازدید | 20088 پست
منظورم نفخ و درده و جوشیدن سر دله من خودم احساس نفخ میکنم بعضی وقتا

نه جوش نميخوره سر دلم ولي خب نفخ دارم البته بگم من هرروز تو غذام حبوبات هست يه روز لوبيا يه روز عدس ،ماش،و ... همون تخم مرغ هم كه صبحانه ميخورم نفخ داره البته اذيتم ميكنه ولي خب چاره اي نيست😊

♥️
مامانا من سرکار میرم زود سرما میخورم دکترم گفته واکسن بزن خودم از عوارضش میترسم نمیدونم چیکار کنم؟؟؟ ...

واکسن آنفولانزا میتونی بزنی ولی شهریور یا مهر باید میزدی چون شش هفته بعد از تزریق اثر میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانای گل💞💞

من امروز سونو انومالی داشتم خداروهزار بار شکر نی نی خوب بود ،جفتم قدامی و مایل به چپ بود و جنسیتشم مطابق با ان تی، پسر هس و وزنش 197 ،سنش رو 17هفته و 6 روز زدن یه روز از سونوی قبلیم عقب تر،دیگه اینکه دست و پاهاش انگشتاش ستون فقرات و نیمکره های مغزش همه ی اینا رو دیدم خداروشکر همه چی خوب بود.تازززززززه گل پسرم به سمت مانیتور چرخید و قشنگ صورتش هم مشخص شد، یه دستشو باز گذاشته و چشمای خوشکلش باز بود قربونش برم دکتر عکسشو پیوست سونو کرده😍😍

سونو چسبندگی هم همزمان شدم و دکتر یه کم شک کرد که جفتم به مثانه چسبیده باشه گفت مثانه ت رو کامل خالی کن و برگرد ،بعد دوباره که سونو کرد گفت نه رفع شده و چسبندگی نبوده، خداروشکر

ان شالله بقیه مامانا هم خوش خبر میان💕❤

2731

برگشتیم به دخترم گفتم که نی نی پسر هس و  یه کوچولو گریه کرد که من داداش دارم من آبجی میخوام😢😕 

دیگه بهش گفتم بعدن داداشات هی صدات میکنن ابجی ابجی چون تو یه دونه ای هی دوس دارن بیان پیشت و ازین حرفا.... خلاصه اینکه کنار اومد😂😅

بنظرم برا پسرم خیلی خوب شد دوتا داداش با فاصله ی یک سال و نیم ،باهم همبازی و دوست میشن، بزرگتر شدن خیلی از کلاساشون مشترکه و.....

خلاصه اینکه من تو این چندساعت به اینا فکر کردم😆😜

الان.داشتم.راجبه.قانون.جذب.تو.باردار.شدن.میخوندم.کار.هرشبم.تو.ساین.گشتن.راجبه.باردارییه.میگن..باید.به.خودتون.تلقین.کنین.که.بارداری.منم.باردارم.بچها.منم.امسال.مامان.میشم.حتما.مثل.همه.شما...........

مامانا من سرکار میرم زود سرما میخورم دکترم گفته واکسن بزن خودم از عوارضش میترسم نمیدونم چیکار کنم؟؟؟ ...

در مورد واکسن چیزی زیادی نمیدونم ولی سلغم و خرمالو و ویتامین ث زیاد بخور

عزیزم عمه من پرستاره خودش از قول همه دکترا گفته که این واکسنای آنفولانزا رو نزنین خودشون ایجاد حساسیت میکنه و حتی بدتر باعث سرماخوردگی میشن تا میتونی پیشگیری کن شلغم بخور و آبلیمو و عسل با آب ولرم درست کن صبح ها و شب ها بخور خیلی خوبه

سلام مامانای گل💞💞 من امروز سونو انومالی داشتم خداروهزار بار شکر نی نی خوب بود ،جفتم قدامی و مایل ...

به سلامتي مريم جوووون خيلييييييي ذوق كردم😍😍😍

عكسشو بزار ميخوام ببينم😜

هزينه انومالي چقدر شد؟ازاد يا با دفترچه؟

♥️

سلام منم رفتم آنومالی همونطورکه توان تی گفت پسره ولی وزنشونزدبرام من سه بعدی رفتم خ باحال بودفقط اینکه  من امروز۱۷هفته و۶روزبودم توسونوم BDP:18 w

بعدش زدهFL:17w+2d حالانمیدونم ببینم برطبق کدوم حساب میشه NBL:4mmدکترسونوگفتش ک همه چیش خداروشکرنرماله ومن تااونجاییکه سونو۳بعدی و۴بعدی نشون میده مشکلی نمیبینم وهمه چیشوبهمون نشون دادپسرتنبلمم همش خواب بودونمیچرخیدکلی رفتم راه رفتم وآخرشم آلوچه ترش خوردم ک آقا بیدارشدوخودشوتکون دادبچم برعکسه باشیرینی بیدارنمیشه باچیزای ترش ازخواب میپره 😍😍

سلام منم رفتم آنومالی همونطورکه توان تی گفت پسره ولی وزنشونزدبرام من سه بعدی رفتم خ باحال بودفقط این ...

به سلامتي عزيزم 😍

سه بعدي فرقش چيه با معمولي؟

هزينش رو هم بگو 

♥️
2706