2737
2739
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240474 بازدید | 20088 پست
ریزش مو که عادیه،  تو بارداری نمی ریزه ، سه چهار ماه بعد از زایمان می ریزه ولی سردرد و بی حوصلگ ...

سر دخترم تا یکسال پریود نشدم یادمه همون موقع هم اصلا حال وروز خوبی نداشتم.

من اگر پروفن بخورم بیهوش میشم،خیلی دوستدارم یه مسکنی بخورم میترسم بخابم از بچه ها غافل بشم

منم دقیقا این روزا رو میگذرونم😔پسرمم جدیدا همش دوس داره دوروبرش باشیم یا غلت میزنه اگ چیزیو بخاد گر ...

بدترینش اینه همسرمن اصلا درکم نمیکنه وبدتر ازم طلبکاره.نمیدونم چرا مردا بعد از زایمان اینجوری میشن سر دخترمم همینجوری شده بود .این اخلاقش بدتر منو افسرده میکنه وگرنه چشمم به بچه هام میفته عشق میکنم ولی ته دلم افسرده ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سر دخترم تا یکسال پریود نشدم یادمه همون موقع هم اصلا حال وروز خوبی نداشتم. من اگر پروفن بخورم بیهوش ...

آخیه استامینوفن چی ؟ 

البته شربت بروفن دوزش خیلی پایین تر از قرصش هست اما اثرش بهتره

بدترینش اینه همسرمن اصلا درکم نمیکنه وبدتر ازم طلبکاره.نمیدونم چرا مردا بعد از زایمان اینجوری میشن س ...

دقيقا اگه يكي حداقل هواي ادمو داشته باشه ادم روانش ارومه حالا كمكم نكردن نكنن فقط از لحاظ روحي كنارت باشن

والا منم همسرم خوبه ها نميگم بده ولي هرموقع از خستگيه بچه داري حرف ميزنم ميگه پس بقيه چيكار ميكنن كه دوتا سه تا دارن،بنظرم اين جواب ادمو بدتر خسته ميكنه

2731
بدترینش اینه همسرمن اصلا درکم نمیکنه وبدتر ازم طلبکاره.نمیدونم چرا مردا بعد از زایمان اینجوری میشن س ...

تو منی یا من تو! من روم نشد دیگ اینو بگم😔

اصلا از وقتی باردار شدم اینجوری شد مخصوصا اخراش حس میکنم انقدر ک ب کارش اهمیت میده ب ما نمیده

ب خودم قول دادم ک دیگ بچه دار نشم چون تنهایی که نمیشه 

اللهم صل علی محمد وآل محمد

سلام دوستات خداقوت...بچه هاچراتشک بازی برای بچه هاتون نمیگیرید؟تشک بازی عالیه هم واسه زودترهماهنگ شدن دست وپاشون هم واسه هوششون عالیه بخوایدنخوایدتواون ب وجدمیان وباعروسکاش بازی میکنن حتمابگیریدوبچه هاتونوتوش بخوابونیدحداقلش ب کارای روزانتون توخونه میرسیدوبی نظمی اطرافتون اعصابتونوبهم نمیریزه من موهاموکوتاکردم ولی همچنان ریزش موی شدیدودارم...هممون مث همیم ماشالله بچه هامون هوشیارشدن وبیشترتوجه میخوان امااین ماییم ک میتونیم لذت ببریم یانبریم پس لذت ببریدوبدونیداین روزابگذره دیگه تکرارنمیشه 

آخیه استامینوفن چی ؟  البته شربت بروفن دوزش خیلی پایین تر از قرصش هست اما اثرش بهتره

من از خستگی زیاد سردرد میشم هر مسکنی هم بخورم باید بخابم روی من اینجوری اثر میکنن.خخخ.ترجیح میدم نخورم مگر یکی پیش بچه ها باشه که اونم نیست.

مرسی از راهنماییت مهربون

2738
دقيقا اگه يكي حداقل هواي ادمو داشته باشه ادم روانش ارومه حالا كمكم نكردن نكنن فقط از لحاظ روحي كنارت ...

واقعا درسته.همسر من که جاشو جداکرده تو پدیرایی میخابه که بدخواب نشه و توی اتاق یه وقت گرمش نشه.اصلا نمیتونم بااین قضیه کنار بیام 

سر دخترم کنارم میخابید ولی تا صورتمو بهش میکردم بخابم میگفت روتو بکن به بچه بخاب یه وقت بیدار نشه هنوز که هنوزه یادم میاد اشکم درمیاد مگه بچه باید موجب جدایی بشه

تو منی یا من تو! من روم نشد دیگ اینو بگم😔 اصلا از وقتی باردار شدم اینجوری شد مخصوصا اخراش حس میکنم ...

خیلی سخته،خیلی.منم همینو میگفتم و اصلا بچه نمیخاستم یعنی همه کارای دخترم باخودم بود از دکتر ولباس و هرچی فکر کنی ولی این یکی رو ناخواسته باردار شدم و مجبور شدم نگه دارم وگرنه باهاش شرط کرده بودم هروقت تونستی بین کار و خانواده بیشتر هوای خانوادتو داشته باشی بچه دار میشم،دیگه شانس با اون بود.

حتی برای واکسن پسرم نیومد با گریه زنگ زدم مامانم اومد،اخه نمیخاستم زحمت این بچه ام رو هم به مامانم بدم

واقعا درسته.همسر من که جاشو جداکرده تو پدیرایی میخابه که بدخواب نشه و توی اتاق یه وقت گرمش نشه.اصلا ...

اینکارای مردا باعث افسردگی آدم میشه یعنی چی اخه مگه پدر بچه نیستن یکم مسئولیت بندازین گردنشون

من بعضی شبا خیلی خوابم میاد مرسانا نمیخوابه دیوونه میشم میاد بچه رو ازم میگیره چون واقعا عصبی میشم میترسه بچه هم عصبی بشه

خیلی سخته،خیلی.منم همینو میگفتم و اصلا بچه نمیخاستم یعنی همه کارای دخترم باخودم بود از دکتر ولباس و ...

بیچاره مامانا. من که مامانم پیشم نیس و ی داداش کوچولو شیطون دارم ک اصلا مامانم نمیتونه بمن برسه همه چی افتاده گردن شوهرم 

حتی بهداشتم باهم میاد البته چون نمیذاره تنهایی جایی برم میاد و کلی کار افتاده گردنش

واقعا درسته.همسر من که جاشو جداکرده تو پدیرایی میخابه که بدخواب نشه و توی اتاق یه وقت گرمش نشه.اصلا ...

دقيقا همسره منم جدا ميخوابه

يه مدت دعوا كردم اومد پيشمون ولي باز جدا خوابيد

واقعا يوقتايي ادم ترجيح ميده سكوت كنه خيلي دنباله راه درست ميگردم كه اين چيزارو حل كنم ولي چيزي به ذهنم نميرسه

خانما توروخدا جواب بديد اينو

من از وقتي سزارين شدم شبا وقتي خوابم ميبره به شدددددت عضلات و استخونام درد ميكنه يعني طوري كه توخواب ميخوام جابجا بشم از شدت درد بيدار ميشم كسي اينطوري شده ؟؟؟

فقطم توخواب روزا اصلا اينطوري نيستم

خانما توروخدا جواب بديد اينو من از وقتي سزارين شدم شبا وقتي خوابم ميبره به شدددددت عضلات و استخونام ...

من تو بیداری بشدت زانو درد دارم یعنی اگه یدفعه بلندشم میفتم زمین پاهام یاری نمیکنه .تقریبا دو هفتس اینجوری شدم قبلا فقط کتفم دردمیکرد

اینا همه از عوارض سزارینه .چه اشتباهی کردم ناقص شدم بعداز زایمان😔

2706