2733
2734
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240476 بازدید | 20088 پست
والا يه ساعتم شده شير دادم يوقتايي دهنشو نگاه ميكنم ببينم شير ميره ميبينم اره ولي بازم ميخواد

عزیزم اول شیرت رو بدوش چون ابکیه 

غلیظ که شد تا اخرش با همون سینه بده 

بچه رو خفه میکنی از شیر اینجوری که

لزومی نیست تا دهنش بازه شیر بدی یه پستونک دهنی بگیر بزار دهنش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم در كنارشيرم شيرخشك ميدم البته با تجويزه خودم نه دكتر اخه حس ميكنم با شيرم سير نميشه ولي خب منم ...

مرسی عزیزم که جواب دادی

منم بردم دکتر گفت 3 یا4 وعده بلافاصله بعد شیر خودت بده هر دفعه هم 60 سی سی 

2728
دكتر داده هر روز عصر ميخورم گلي انقدر داره كلسيم بابت شير دادن ازمون ميره كه حالا حالاها كلسيم اضا ...

اره واقعا😅

عزيزم ميگم تو هم هميشه قسمت اول شير كه ابكيه رو ميدي بچه؟من هميشه ميدم ميخوره اخه سخته واسم بدوشمش سينم درد ميگيره فقط با مكيدن راحتم

♥️
2740
سلام مامانا منم ازمایش بتا دادم 34 سیکلم 41بود، امروز بعد سه روز دوبارع تکرار کردم، جوابش غروب میاد ...

مال من روز ۳۵ سیکلم بتام مشکوک بود عدد دقیقشو نمیدونم دو روز بعد تکرار کردم تازه شد ۱۱۴ که بازم میگفتن زیاد نمیشه روش حساب کرد ولی خب حامله بودم

دكتر داده هر روز عصر ميخورم گلي انقدر داره كلسيم بابت شير دادن ازمون ميره كه حالا حالاها كلسيم اضا ...

من چندروز كم شروع كردم چيزاي نفاخ هم خوردن بچه خيلي اذيت شد نميخوابيد از دكتر هم پرسيدم چيزي راجب قرص نگفت فقط گفت تا دو سه ماه ديگه هم رعايت كن نخور تا بزرگتر بشه شوهرمم ديگه نزاشت بخورم منم حوصله شب زنده داري نداشتم ديگه نخوردم اميدوارم بزرگتر شد درست بشه

♥️
2706