2410
2553
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240457 بازدید | 20088 پست
اتل جونم منم زانو درد دارم والا  عكس از قرص كلسيمت ميفرستي  به نظرت منم بخورم سرخود ؟

حتما بخور سودابه جون

اين شير دادن پدر استخوون ها و دندون ها رو در مياره

اسم كلسيم من: كلسي پاور هستش

كار خوبي كردي عزيزم ميدونم حالا گير ميدي بهم ميگي شوهرتو لوس ميكني 😀اما من واقعا شوهرمو از همه بيشت ...

😂😂😂

نه ايندفعه گير نميدم😬😬

من بعد پدر و مادرم، شوهرم اولويت اولمه...

راستي چي شد اينترنت پس دخي؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامان های عزیز خواستم تجربه ام رک برای دل درد و پیچیدن توی خودشون بگم ایشالله که کمکتون کنه من ...

سلام یعنی ضرر نداره؟ پسرم خیلی ب خودش میپیچه و زور میزنه تا شکمش کار کنه بنظرت براش خوبه؟

2720

[QUOTE=90934304]سلام یعنی ضرر نداره؟ پسرم خیلی ب خودش میپیچه و زور میزنه تا شکمش کار کنه بنظرت براش نه عزیزم الان من دیشب ساعت دو ونیم بهش دادم تا هفت راحت خوابید خدا رو شکر خیلی راحت بودم من در مواقع دل دردش بهش میدم نظر خودم اینه که ما شربت های دارویی رو که نمیدونیم چیه بهشون میدیم خوب این حداقل میدونیم چیه ولی خوب رازیانه که میگن برای مردا خوب نیست من در مواقعی که دل درد اذیتش میکنه بهش میدم 

🌺🌼خدایا زندگیم رو به خودت سپردم🌼🌺
حتما بخور سودابه جون اين شير دادن پدر استخوون ها و دندون ها رو در مياره اسم كلسيم من: كلسي پاور هس ...

باشه عزيزم ميخرم حتما بعد اينو هروز بايد بخوري؟چون شنيدم كلسيم بيش از حدش خوب نيست دكتر بهت داده اينو يا خودت استفاده ميكني؟واسه هروز خوردنش ميگما

♥️
2714
😂😂😂 نه ايندفعه گير نميدم😬😬 من بعد پدر و مادرم، شوهرم اولويت اولمه... راستي چي شد اينترنت ...

پدر و مادر كه جاي خود دارن من منظورم اين بود كه از بچه واسم عزيزتر و مهمتره 😜

كارتم كه خاليه بخوام با گوشي شارج بخرم شوهرمم رفته تهران چند روزه اينقدر درگير كاراشه جواب پياممو به زور ميده منم كه يه سره خونه نشين شدم با اين اوصاف انگار تو غار هستم و دسترسي به چيزي ندارم بلكه به مامانم بگم از شهرستان واسم بفرسته سوغات خخخخخ😂😂😂😂

حواسم كه گير بچست از كارتم كه خالي شده غافل موندم امروز همسر مياد 😍ترتيبشو ميدم

♥️
منکه امروز صبحونه خامه عسل خوردم زیاد.نهارم ماکارونی خوردم ولی بازم کم میارم .جوجم خیلی میخوره

ای جان نوش جونش.تازه فک کن من میخواسم ماه رمضون روزه بکیرم شوهرم خیلی دعوا کرد گف حق نداری

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣
باشه عزيزم ميخرم حتما بعد اينو هروز بايد بخوري؟چون شنيدم كلسيم بيش از حدش خوب نيست دكتر بهت داده اين ...

دكتر داده

هر روز عصر ميخورم

گلي انقدر داره كلسيم بابت شير دادن ازمون ميره كه حالا حالاها كلسيم اضافه نداريم😁

والا يه ساعتم شده شير دادم يوقتايي دهنشو نگاه ميكنم ببينم شير ميره ميبينم اره ولي بازم ميخواد

خو یک ساعت عین شیر سماور که باز نیس عزیزم یه سره بیاد تا اون قطره قطره مک بزنه نهایت چقد میشه مگه

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣
2706