2737
2739
عنوان

عفونت ناخن پا

10841 بازدید | 26 پست

سلام خانوما میدونید ناخنی که توی گوشت فرو رفته و عفونت کرده باید چیکار کرد

💚💛💜💖❤💙💜💛💖💚💟❤💙💚💖💜😍😍😍😍❤💙💚💛💜💖❤💙💚💛💜💖💛💚💙

باید بری دکتر تا درش بیاره 

اگ خیلی وخیم باشه حتی عملم نیاز داره

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
باید بری دکتر تا درش بیاره  اگ خیلی وخیم باشه حتی عملم نیاز داره

اگه ناخن کشیده بشه احتمال داره که دیگه درنیاد؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تتراسایکلین بزن ، هی سعی نکن ناخنتو بیرون از گوشت بیاری ، ناخنت رو از ته نگیر بذار بلند بشه ، در موارد وخیم جراحی میشه که من و برادرم هردو اینجوری بودیم برادرم جراحی کرد من نه و همینجوری رعایت کردم و خوب شد البته برادرم سرباز بود باید جراحی میکرد چون مجبور بود مدام پوتین بپوشه .

کفش کتونی هم نپوش که پات مرطوب نمونه ، کفش جلوباز بپوش ، کفشی که روییش هم تنگه اصلا نپوش

من همانم که پسندید و پسندیده نشد 🌸 چشم من ، چشم تو را دید ولی دیده نشد
2731
تتراسایکلین بزن ، هی سعی نکن ناخنتو بیرون از گوشت بیاری ، ناخنت رو از ته نگیر بذار بلند بشه ، در موا ...

مرسی عزیزممم دستت درد نکنه😘😘😘😘❤❤❤❤

2738

عزیزم من کلا با این مسئله درگیرم ،آسون ترین و بی درد ترین کار ممکن اینه،،،،برو نونوایی بگو خمیر ترش میخام ،شب بزار رو پات ویکم پلاستیک بزار روش و با پارچه ببند هم عفونت رو میکشه هم اینکه ناخون رو درمیاره،من مواقعی ک کم رفته یه شب میزارم کافیه ولی بعضی وقتا دوشب میزارم ،یبار ک خیلی عفونت کرده بود،ب خمیر عسل و دارچین اضافه کردم و گذاشتم تاصبح رو انگشتم صبح هیچ اثری از عفونت و ناخون زیر گوشت نبود 

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  
اتفاقا ناخن منم الان اينجورى شده مامانم پياز داغ كرد يه مقدار روغن زيتون زد بهش گذاست رو ناخنم دردش ...

امتحان میکنم حتما مرسی عزیزممم😘😘😘😘❤❤❤

عزیزم من کلا با این مسئله درگیرم ،آسون ترین و بی درد ترین کار ممکن اینه،،،،برو نونوایی بگو خمیر ترش ...

قربونت برم عزیزم مرسی خیر ببینی❤❤❤😘😘😘😘

اگه ناخن کشیده بشه احتمال داره که دیگه درنیاد؟!

نه عزیزم 

ناخن همیشه رشد میکنه 

من تا حالا ناخنم کنده شده از جاش ولی باز بعد ی مدت یکی دیگه رشد کرد. 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
نه عزیزم  ناخن همیشه رشد میکنه  من تا حالا ناخنم کنده شده از جاش ولی باز بعد ی مدت یکی د ...

آخه میگفتن اینا که میکشن احتمال درنیومدنش هست

مرسی عزیزم واسه راهنماییت❤❤❤😘😘

2706