2733
2734
عنوان

رسوب بخور سرد رو با چی تمیز کنم؟

700 بازدید | 6 پست
اون قسمت فلزیش رسوب گرفته تمیز نمیشه خوب کار نمیکنه ضعیف شده باید با چی تمیز کنم؟
به سلامتی اونیکه 9 ماه لگدش زدی و یک بار هم ازت نپرسید چرا؟
واییییییییییی مرسی مشوم جون یه کم سرکه ریختم یه خورده صبر کردم با با دسته قاشق پلاستیکی کشیدم روش راحت تمیز شد برققققققققققققق میزنه
حالا ببینم درست شد
به سلامتی اونیکه 9 ماه لگدش زدی و یک بار هم ازت نپرسید چرا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آیا احساس خوشایند بودن در محیط های طبیعی مانند آبشارها و دهکده‏ های حومه شهرها و یا کنار سواحل را به خاطر می‏آورید؟این احساس خوشایند به علت وجود تعداد بیشمار یون‏های منفی در چنین محیط‏هایی است. بادستگاه‏های بخور سرد می‏توانید از آلودگیهای بیرون از منزل ، ویروس‏های قابل انتقال از راه هوا و گرد و خاک معلق در هوا خلاص شوید وشیرینی تنفس در هوای مطبوع ومرطوب را در فضای محل زندگیتان تجربه کنید...
..............................................................
خرید پستی و نقدی بخورهای خارجی از پخش کننده انواع بخورهای سرد وگرم دارای مجوز و گارانتی.
عرضه بخورهای مجموعه های:
Beurer ، World Star ، BST ، Manoli ، Emsig ، Healer ، BIOCARE ، ALPX ، Zyklus med ، Menora ، Easy life ، Frolic ، Dolf.
..............................................................
در هرکجای ایران که هستید میتوانید محصول موردنظرتان را سفارش دهید و پس از تحویل در محل ، هزینه آنرا پرداخت نمایید.
و باخرید نقدی از تخفیف 3% ویژه فروشگاه بهره مند شوید.
تماس جهت سفارشات : 66962600(021)-09366830031
...............................................................
باکیفیت ترین بخورهای سرد و گرم خارجی را از فروشگاه اینترنتی پزشکی پردیس سلامت بخواهید...

http://www.salamatpardis.ir