2737
2739
عنوان

خانمهای ارشد دار..کمک کمک

187 بازدید | 28 پست

من دانشگاه دولتی ارشد قبول شدم چون راهش دور بود اعتراض زدم غیر انتفاعی شهر خودمو قبول بشم..بعد سه هفته امروز پیام اومده قبول شدید..اما من اونجا اولی را دوست دارم بزن چون همه کارهاشون کردم..حتی حذف اعتراض هم زدم نشد...الان تکلیفم چیه...دانشگاه اول ثبت نام اینترنتی،کردم خوابگاه هم گرفتم..کسی میدونه چیکار کنم؟؟؟؟

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید

با خو دانشگاه تماس بگیر ولی میتونی ثبت نام کنی مشکلی نیس

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با خو دانشگاه تماس بگیر ولی میتونی ثبت نام کنی مشکلی نیس

دانشگاه اولیه منظورته

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید
2731
دانشگاه اولیه منظورته

اره

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
2738
تکلیفت رو اول با خودت روشن کن

دیر جواب دادن...من همه کارهام کردم..حتی گفتن تکمیل ظرفیت نیست به هیچ عنوان

چی قبول شدی با چه رتبه ای؟؟؟

حسابداری...زیر پانصد

میخوای بری دانشگاه راه دور واسه ارشد؟ 

اره...روز انس...

اره

مطمئن هستی...آخه پیام اومد کد قبولی به این غیر انتفاعی تغییر کرده 36

2706