2737
2734
عنوان

سوال آشپزخونه ای

1049 بازدید | 32 پست

من همیشه واسه تمیز کردن صافی ظرفشویی مشکل دارم.باید کلی باهاش کلنجار برم تا تمیز شه

این صافی پلاستیکیاها ک خودمون میذاریم تو سینک تفاله چایی اینا میریزم

عزیزی اگه ترفندی بلده به منم یاد بده چطوری همه تفاله ها رو یهویی راهی سطل آشغال کنم

با تچکر🙏😘😘

دلتنگ روزایی ام  که دیگه خودتم نمیتونی تکرارش کنی

مشکل منم هست😖😖😖

به چیزهایی که بعداز دعا کردن به دست نیاوردی فکر نکن  فکر کن چندین نعمت داری که خدا بدون دعا کردن بهت داده🌸🌸🌸همین الان این امضا رو خوندی بگو خدایییاااااا شکرت❤❤❤🙏🙏🙏

اونا قدیمی شده از این تفاله گیرا بگیر که روی سوراخو میپوشونه خیلیم تمیز کردنش راحته 

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه سری توری هست 

ک چایی خشک رو داخل توری میریزن و بعد چای دم میکنن

میتونید اون توری رو داخل سطل زباله خالی کنید 

دیگه دردسر هم ندارید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

عزیزم من اول با دست همه رو جم میکنم میریزم تو سطل بعد برای در اوردن تکه های کوچیکتر مث دونه های برنج و اینا ک گیر میکنه بین سوراخاش،صافی یا سبد رو چند بار آهسته میزنم به کنتره سینک همه باقیمونده ها میریزن تو سینک بعد دوباره با دست جم میکنم 

منظورت این سبدهای کوچیک تفاله گیره؟؟

سبد پلاستیکی خوب نیست ب نظرم, زود ب زود زرد میشه و همش باید وایتکس بزنی

ی سبد کوچیک جنس استیل بگیر, تفاله چایی رو توش خالی کن و بعدم زود بریز تو سطل آشغال. نذار بمونه ک زرد بشه 

فک نکنم راه دیگه ای باشه... بازم ببینیم بقیه ی دوستان چ نظری دارن

چادرعزیزم تو فرم عاشقی و تاج بندگی منی , هرکه مرا ببیند میفهمد من عاشق حضرت مادر شده ام...
یه سری توری هست  ک چایی خشک رو داخل توری میریزن و بعد چای دم میکنن میتونید اون توری رو داخل س ...

قوریمون ازون توریا نداره😞

دلتنگ روزایی ام  که دیگه خودتم نمیتونی تکرارش کنی

ماحداگونه ی سبزه شور استیل میزاریم تفاله چایی و ظرفارو توش میریزیم ابش ک رفت میریزیم سطل آشغال

ی قالبیم کنار ظرفشویی گذاشته ک موقعی ک نیاز نیست سبزه شورو میزاریم توش 

تا توهستی و غزل هست دلم تنها نیست
قوریمون ازون توریا نداره😞

پلاسکو فروشی ها

یا بعضی لوازم خونگی فروش ها  دارن ازش ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706