2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تماس گرفتم برنمیداره منم دوهفته وقت دارم

اگه دوهفته وقت داری فکر نکنم بشه.سخت نوبت میده.

معین الین هم سخت نوبت میده ولی باز نوبت گیریش از جلولی راحت تره.

یه دکتر هست خانومه.یکم گرون میگیره نسبت ب جاهای دیگه ولی کارش حرف نداره.اسمش فک کنم کمالی باشه.خیابون عدل هست.

2731
اگه دوهفته وقت داری فکر نکنم بشه.سخت نوبت میده. معین الین هم سخت نوبت میده ولی باز نوبت گیریش از جل ...

عزیزم ممنون برای غربالگری میخوام کمالی بهتره یا معین الدین؟؟

عزیزم ممنون برای غربالگری میخوام کمالی بهتره یا معین الدین؟؟

به نظر من کمالی بهتره.کارش دقیقه واقعا من اشتباه ندیدم ازش.فقط اگه واست مهمه قبلش ازش قیمت بگیر.

و اینکه از الآن نویت بگیر اگه واسه دوهفته دیگه میخوای.

جنسیت بچه من معلوم نمیشد دکتر ابوترابی بهم گفت برو پیش این خانم.که راحت بدون مکث سریع گفت پسر.

درصورتی ک چندجا رفتم همه گفتن معلوم نیست.

2738
آره یکم جدی و اخمو هست خانمه. ولی مهم اینه ک کارش درسته.خودتم سوالی داری بپرس ازش حرفاش دقیقه کاملا ...

غربالگری سه ماهه اوله جلولی نیس کسی رم نمیشناسم الان ازش نوبت گرفتم منشی هزینشم گفت انا معین الدین منشیش بد بر خورد کرد...توکل کردم به خدا

غربالگری سه ماهه اوله جلولی نیس کسی رم نمیشناسم الان ازش نوبت گرفتم منشی هزینشم گفت انا معین الدین م ...

هزینه رو چند گفت؟من دوسال پیش رفتم 50 شد با اینکه همه جا نهایت 30 میشد با دفترچه م

۲۱۱ بدون دفترچه

آها حواسم نبود غربالگری گرونتره.من غربالگری نرفتم پیشش سونوی معمولی رفتم.

غربالگری ها رو جاهای دیگه 120 میدادم تقریبا البته دفترچه داشتم.

انشالله نینی سالم به دنیا بیاد و زایمان راحتی داشته باشی.

پیش کدوم دکتر میری

2706