2737
2739

سلام عزیزان یکی ازدوستان من متاسفانه مجبورِ به اصرارشوهرش تن به طلاق بده

حدودِیکساله خونه خودشه وواقعا ضربه رکحی سنگینی خورده.شوهرش صرفا بخاطر خوشگذرونی بیشتر الان به این نتیحه رسیده که باید مجرد باشه و مرتب خانمشو تحقیرمیکنه و میگه اززندگیم گم شو برو بیرون

عشقها میمیرند رنگها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه شیرین وچه تلخ دست ناخورده به جا میمانند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازطرفی میخوادحاله  این شوهرِبی غیرتشو بگیره 

که انقد هوس طلاق دادنو داره و مرتب میگه هیچ کاری نمیتونی بکنی مجبوری طلاق بگیری وهزار چرت و پرت دیگه...

عشقها میمیرند رنگها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه شیرین وچه تلخ دست ناخورده به جا میمانند
2731

این دوستم میخواد ببینه وسایل زندگی رو میتونه ازش بگیره

یه سیاهه ازجهیزیش داره که البته تو همونم نوشته چندکالای اساسی توسط شوهر تهیه شده طبق رسم شهرشون

دادگاه خودش وكيل معاضدتي ميده بهش اگه بگه هزينه وكيل ندارم

منم پول وکیل ندارم تورو خدا کمکم کن شوهرم وکیل گرفته کثافتتتتتتتتت اشغال 

منم بدون هیچ پولی دارم میمیرم بخدا 

خدا خودش کمکم کنه حقم دارع پایمال میشه

محمد حسین مامان و بابا عاشقتن                خدایا نذر کردم پسر بهم بدی محمد بزارمش   الهی قداسمیتو محمد
2738

واینکه متاسفانه شغلش جای ثابتی نداره و مربی توچندتا ازاین باشگاهها و حقوقشم نمیتونه ثابت کنه چقدِ....

فک میکنید میتونه برای مهریه و نفقش کاری بکنه

آخه یه مدته ازخونش بیرونش کرده و دوستم خونه مادرشه

ازطرفی میخوادحاله  این شوهرِبی غیرتشو بگیره  که انقد هوس طلاق دادنو داره و مرتب میگه هیچ ...

خدا خیر نده مردا چقد بی غیرت شدن

انگار شوهر منه

البت۶ الان قهریم

باورم نمیشه دوستم نداره باورم نمیشههههههه

محمد حسین مامان و بابا عاشقتن                خدایا نذر کردم پسر بهم بدی محمد بزارمش   الهی قداسمیتو محمد
این دوستم میخواد ببینه وسایل زندگی رو میتونه ازش بگیره یه سیاهه ازجهیزیش داره که البته تو همونم نوش ...

دوست من زمانی که تصمیم نهایی رو برای طلاق گرفت اول طلاهاشو فروخت یه خونه اجاره کرد بعد جهازشو تکه تکه برد به اون خونه فقط مبلا و یخچالو ایناش موند اونم سیاهه نشون دادگاه داد برد

البته این شوهرش معتاد بود گفت اگر نمیبردم بعد اقدام میکردم همرو میفروخت

فقط یه 12تومن دستِصاحبخونشونه.میتونه ازطریق دادگاه اقدام کنه حداقل اونو بگیره????

منم پول وکیل ندارم تورو خدا کمکم کن شوهرم وکیل گرفته کثافتتتتتتتتت اشغال  منم بدون هیچ پولی دا ...

من وكيل نيستم عزيزم اطلاعاتم كامل نيست اما يه استشهاد محلي بنويس كه دارايي نداري و هيچ شغلي نداري و توانايي پرداخت هزينه وكيل نداري دادگاه خودش ميفرسته از محل تحقيق كنن بعد بهت وكيل رايگان ميده

واینکه متاسفانه شغلش جای ثابتی نداره و مربی توچندتا ازاین باشگاهها و حقوقشم نمیتونه ثابت کنه چقدِ... ...

شوهر من خقوق ثابت داره 

کثافت تا مدرکش رفت بالا خدا خیدش نده خودشو گم کرد چقد نمک نشناسن

حاملع نیستم 

2706