2733
2734
عنوان

سقط شدن

133 بازدید | 10 پست

دوستان  امروز روز ۱۸ پریودیم هست میگم اگه من تخمک گذاری کرده باشمو و بعدم گرفته باشه امکانش هست سقط بشه چون بچه تا دوماه تو رحم تو شکم ک نیست امکان سقط شدنش هست اخه امروز یه چیز سنگین بلند کردم ن خیلی سنگین اما خب برامن تقریبا سنگین بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا سقط کجا بود تازه لقاح صورت گرفته و در حال لانه گزینی احتمالا سقط نمیشه ولی خیلی مراقب باش&nbs ...

اخه یه چیز تقربا سنگین بلند کردم ازبین نرفته😢😢😢؟؟؟

2731

سقط یعنی اینکه جنین از دیوراه رحم جدا بشه اما برای شما هنوز به مرحله لانه گزینی هم نرسیده....چیز سنگین خوب نیست اما توی روزهایی که هنوز جنین به دیواره رحم نچسبیده که سقطی صورت نمیگیره

اره خیلی سخته خدایا  

ان شاا...خودخدانگه میداره اگه نی می باشه

نگران نباش

من سردخترم دوماهه بودم ازسه چهارتا پله افتادم هیچیش نشد

سرپسرمم گونی برنج برداشتم هیچی نشد

ولی مواظب باش چون بعضیاباهمین سنگینی بلندکردن بچه سقط کردن

آخرای زایمان پسرم من پنج کیلومیوه بلندکردم فرداش زایبدم

گاهی بدن خالی میکنه

مواظب باش

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738
اخه یه چیز تقربا سنگین بلند کردم ازبین نرفته😢😢😢؟؟؟

ن اتفاقی نمیوفته خانومی باید مراقب باشین  تو اقدام هستین 

بعدشم اگه اتفاقی افتاده باشه از دست شما کاری بر نمیاد شما نباید استرس داشته باشین همین تنها کاری که میتونید بکنید همینه استرس نداشته باشین

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉