2737
2739
عنوان

کتری و قوری😁

1298 بازدید | 25 پست

سلام خانما کسی از این کتری قوریا داشته؟کتریش چینی یا سرامیکه

دوامشون چطوره بخصوص کتری؟میشه روی شعله زیاد گذاشت؟چای توش خوشمزس؟

من خودم کتری استیل دارم اما بزرگه لعابی هم دارم که زیاد جالب نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه خوشگلن

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

خوبه

گچ میگیره یه کم که باید بشوری دائم

شعله مستقیمم هست

ولی من یه بار یادم رفت رو شعله است، آبش تموم شد. یک صدای وحشتناکی داد. گفتم تیکه تیکه شده... رفتم دیدم نه... الان میبینم دور لوله اش گچ میبنده از بیرون. معلومه ترک خورده اون روز ولی ترمیم شده😁😁😁😁

2738

منم میخوام  

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

چه خوشگلن😘

چنده؟میدونی ایا منم کتری قوریم بزرگه یدونه کوچولوی خوشگلشو میخوام بخرم

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
خوبه گچ میگیره یه کم که باید بشوری دائم شعله مستقیمم هست ولی من یه بار یادم رفت رو شعله است، آبش ...

پس راضی؟چرا میگن چون چینیه رسوب نمیگیرن؟اخه من لعابی دارم اما رسوب نگرفته استیلمم همینطور البته آب تصفیه میریزم.ولی روی آب کتری لعابیم یه لایه بد بوجود میاد

چندوقته داری؟مارکشو میدونی؟

منم قصد خريد قورى كترى رنگى رنگى دارم😁

اومدم اطلاعات جمع كنم

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
تو ارزونی زیر ۵۰ اما الان دوروبر ۹۵ به بالاست هرکسی یه قیمت میگه حتی ۲۳۰ هم دیدم😄

ایکاش توارزونی میخریدیم😢😭

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2706