2737
2739
عنوان

اهواز چه اتفاقي افتاده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1329 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باخدا چطور نفهمیدن اینا رفتن قاطیشون

رژه تو خیابون بوده. امروز اکثر شهرها رژه داشتن

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را
2728
نمی‌دونم به نظرتون کار داعش نبوده

نه. گروهک تروریستی الاحواز

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را
واي خدا صبر بده اصلا ديگه امنيت نيس😞😞

اب نیس هوا نیس امکانات نیس زندگی نیس

اخرم مارو دارن مارو میکنن تو گور

Mimikh سابق هستم،،،لطفن برای سلامت نی نیم صلوات بفرسید💓💓💓
2738
نمی‌دونم به نظرتون کار داعش نبوده

بعيد نيس

خدا جونم هزار مرتبه بخاطر پسر كوچولوم شكر پسرم مامان عااااشقته🙏🏻خودت حافظ و نگهدارش باش🙏🏻دامن همه منتظرارو سبز کن🌹خاله ها برای سلامتی پسرم میشه یه صلوات بفرستید🌹
کدوم محله اهواز این اتفاق افتاده

اخبار گف؟

خدا جونم هزار مرتبه بخاطر پسر كوچولوم شكر پسرم مامان عااااشقته🙏🏻خودت حافظ و نگهدارش باش🙏🏻دامن همه منتظرارو سبز کن🌹خاله ها برای سلامتی پسرم میشه یه صلوات بفرستید🌹
3 تا از اشناهامون شهید شدن

خدا به خانوادشون صبر بده😞😭

2706