2733
2739
عنوان

اقدامیا بیاین اینجا اونایی ک منتظر موعدن

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 94 پست
من ماه دوم اقدامم . ماه اول همش خواب نینی میدیدم . ولی الان بی خیالم و به نظر خودم حامله نیستم 4مهر ...

ایشالا ک هستی.علائم نداری؟من از اول اقدام دردای پریودی خفیف دارم

و خدایی ک در این نزدیکیست...💗💗💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ایشالا ک هستی.علائم نداری؟من از اول اقدام دردای پریودی خفیف دارم

منم درد دارم دردای پریودی ولی فکرنکنم علایم بارداری به این زودی ظاهربشه امروز روز چهارممه 

ترک آرزو کردم ،رنج هستی آسان شد.
منم درد دارم دردای پریودی ولی فکرنکنم علایم بارداری به این زودی ظاهربشه امروز روز چهارممه 

نمیدونم والا.شاید دردا بخاطر اقدامه.دوستم اولین ماهش بود دقیقا بعد اقدام دردای پریودی تو تخمدان چپ و کمرش داشت.حامله شد خداروشکر اولین ماه

نمیدونم والا.شاید دردا بخاطر اقدامه.دوستم اولین ماهش بود دقیقا بعد اقدام دردای پریودی تو تخمدان چپ و ...

منم خیلی دوست داشتم ماه اول باردار میشدم . این ماهم باردار شدم باشم خوبه ولی دوست ندارم بچم تابستون به دنیا بیاد

منم خیلی دوست داشتم ماه اول باردار میشدم . این ماهم باردار شدم باشم خوبه ولی دوست ندارم بچم تابستون ...

ایشالا میشی عزیزم.منم دوسدارم الان بشه

2740

سلام خانما 

من فردا موعدمه پریروز تست زدم منفی بود....ترشح کشدار دارم دو س روزه دیروزم قهوه ای بودن لک داشتن کمردر هم دارم سینه هام سفت شده و درد میکنن....بنظرتون امیدی هس باردار باشم؟!

سلام خانما  من فردا موعدمه پریروز تست زدم منفی بود....ترشح کشدار دارم دو س روزه دیروزم قهوه ای ...

ایشالا ک بارداری.حتما زود زدی منفی شده

سلام خانما  من فردا موعدمه پریروز تست زدم منفی بود....ترشح کشدار دارم دو س روزه دیروزم قهوه ای ...

فردا بی بی بزن خبرشو بده اینجا

2706