2726

حوصلم سر رفته همش روز شماری میکنم سیکلم 30 روزس.اون ماه 28 روزه شدم اولین ماهمه موعدم 

10 مهره.انتظار سخته.علائم دارین شما؟من تخمدان چپم همش تیر میشکه از اقدام زیر شکمم درد خفیف داره

و خدایی ک در این نزدیکیست...💗💗💗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم اون ماه ماه اولم بود علایم هاتروداستم زودم پریود شدم این ماهم سیزدهم موعدمه دعاکن بیاباهم باشیم

ااا ایشالا منم 12 هرماه میشدم.ماه قبل دهم شدم حالا تا 13 منتظرمیمونم اگ نشدم اون موقع بی بی میزنم

دوستان من‌سیکلام منظم و ٢۵ روزه اس اون ماه ۴ روز تاخیر داشتم شد ٢٩ روز .الان باید ٢۵ حساب کنم یا ٢٩ .٢۵ حساب کنم ٣ مهر موعدمه ٢٩ رو حساب کنم ٧ مهر.٢١ سیکلمم بی بی گذاشتم منفی بود 

ااا ایشالا منم 12 هرماه میشدم.ماه قبل دهم شدم حالا تا 13 منتظرمیمونم اگ نشدم اون موقع بی بی میزنم

اره فقط ایترس نداشته باش من که نشم این ماه ماه بعد لتروزول میخورم قرص یدفولیک میخوری نمیخوری حتمابخورمن سه ماهه دارم میخورم

سلام منم هستم کیا موقع اقدام به هر دلیلی عصبی شدن؟خیلی نگرانم لطفا دعا کنید اگه گرفت رو بچه تاثیر نزاره دلداری بدید لطفا یعنی همتون ریلکس بودید؟

شمایی که الان داری این متنو میبینی همین حالا یه دعای خوب برام بکن 🤩مرسی مهربون
دوستان من‌سیکلام منظم و ٢۵ روزه اس اون ماه ۴ روز تاخیر داشتم شد ٢٩ روز .الان باید ٢۵ حساب کنم یا ٢٩ ...

تا 29 صبر کن بی بی بزن شاید زود گذاشتی منفی شده.

اره فقط ایترس نداشته باش من که نشم این ماه ماه بعد لتروزول میخورم قرص یدفولیک میخوری نمیخوری حتمابخو ...

اره سه ماهه دارم میخورم

2706