2733
2734
عنوان

چگونه با چادر خوشتیپ باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8380 بازدید | 75 پست
چادری شدیم که زیبایی هامون پوشیده بشه تا چشم نامحرم به ما جلب نشه چشم مردان به رنگ مشکی عکس العمل خ ...

چه ربطی داره نمی خواد جلب توجه کنه چادر سر میکنه برجستگی های بدنش معلوم نشه والا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بوی ادکلن آرایش روسری جذاب کفش پاشنه دار ناخن بلند و لاک دار همش به نظر من حرمت چادر و میشکنه&n ...

همه اینا درست ولی بیچاره استار تر فقط نظر راجب رنگ شال روسری شلوار پرسید همین 

فلسفه من نیست فلسفه حجاب در اسلامه برو چندتا کتاب راجب چادری واقعی بخون اونا که جلب توجه میکنن چادر ...

هزار تا چادری واقعی دیدم که زیر چادر هزار تا غلط میکنن اونا از کسایی که سعی در خوش پوشی و مرتب بودن دارن 1000 برابر فیک ترن فقط جا نماز آب میکشن

من خودم یه زمانی میخواستم چادری بشم زیر و زبر همه کتابارو در آوردم تا فهمیدم که حتی توو قرآن هم اسمی از چادر برده نشده و اون کتابایی که شما عرض میکنین فقط اعتقادات شخصی نویسنده بوده چیزی که برا من مهم بود قرآن بود که به خوش پوشی و خوش بویی و مرتب بودن تاکید کرده

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه

انتخاب کن

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

دوستان درست میگن چادر سر کردیم که تگاه نامحرمی جذب نشه . فرقی نداره میشه با چادرم روسری های جیغ و ست کیف و کفش و هزار مدل دیگه کرد.. که این درست نیس.  کفش پاشنه بلند و باصدا لباس رنگ جیغ ارایش مو ناخن کلیپسی که تو سر خیلی بالا باشه اینا همش اشکال داره

اللهم عجل لولیک الفرج                                                
چادری شدیم که زیبایی هامون پوشیده بشه تا چشم نامحرم به ما جلب نشه چشم مردان به رنگ مشکی عکس العمل خ ...

خاک بر سر مردای هیز ماها حتی با چادرم خوشتیپ نباشیم ک مردا راحت باشن خدا لعنت کنه این جور مردا رو  دوس داریم خوشتیپ و مرتب باشیم

دخترم جون دلم جوری بزرگت میکنم ک نگی کاش پسربودم...👸

[QUOTE=69643929]چه ربطی داره نمی خواد جلب توجه کنه چادر سر میکنه برجستگی های بدنش معلوم نشه والا[/QUOTE

این که ادم دوست داره تو جامعه خوش تیپ به نظر برسه  خودش نوعی نیاز به توجه رو نشون میده

اونم توجه مردایی که از صبح تا شب چشماشون دنبال زنهایی میچرخه که اگه برای همسر خودشون چنین اتفاقی بیوفته ،چه اون خانم بی حجاب و اون مرد بد چشم ،زندگیشون میپاشه و اعتماد شون سلب میشه

ما چادر میپوشیم چون حافظ حریم خانوادمونیم