2733
2739
عنوان

چگونه با چادر خوشتیپ باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8297 بازدید | 75 پست
ترو خدا سر هیچ و پوج بحث راه نندازیم تا کی میخوایم به عقایدهم احترام بگذاریم اون که دلش میخواد چاد ...

کسی به کسی فحش نداده 

من میگم خانومی که چادی هم نیستن اصلا چرا میگن چادر گذاشتن ینی خوش تیپ نبودن صرفا جهت عدم جلب توجه

من نمیگم کدوم مرجع تقلیب و آقا و سایتی حرف زده من میگم هیچ جادی قران ننوشته خوش پوش نباش و این با با حجاببودن اصلا تضاد نداره

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه
کسی به کسی فحش نداده  من میگم خانومی که چادی هم نیستن اصلا چرا میگن چادر گذاشتن ینی خوش تیپ نب ...

بيخيال گلي كلا ي عده با چادريايي ك ب خودشون ميرسن مشكل دارن

كم پاچه هاشونو ميكنن تو چشم بقيه بعد با تيپ چادريا كار دارن

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاک بر سر مردای هیز ماها حتی با چادرم خوشتیپ نباشیم ک مردا راحت باشن خدا لعنت کنه این جور مردا رو &n ...

ما مسئول چشم چپول مردا نیستیم

میدونی چیه 99.9 درصد خانواده های ایرانی اینجورین پسررا کاری ندارن ولی به دخترا میگن تو باید فلان باشی کسی نگات نکنه در حالی که اول باید به پسر بگن که چشماتو حفط کن کاریشم نمیشه کرد جامعه پسر سالار ایرانیه که همیشه همه چیو میچشبونه به زنا😒😒😒😒

پس اطلاعاتت غلطه شما که همه اطلاعاتتونو از نت میگیرین مطمین باشین یه جاش میلنگه 

همش که از نت نیست من چندسال با ادمای مذهبی همکار بودم توی یه ارگان مذهبی و حجاب اونا حجاب واقعی بود

2731
همش که از نت نیست من چندسال با ادمای مذهبی همکار بودم توی یه ارگان مذهبی و حجاب اونا حجاب واقعی بود

من حتی میتونم بگم ادمای ارگان های مذهبی 90 درصدشون اجباری چادر میزارن 

اگه شما همکار بودین من با این ادما توو یه خانوادم

ب نظر من تا چادري نشدين بهتره در اين مورد اظهار نظر نفرمايين🌺

دلیلی نداره حتما چادری بشم

خیلیا چادریام راجب بی حجابا نظر میدن پس اونام باید کشف حجاب کنن

یه کم منطقی حرف بزنید

من حتی میتونم بگم ادمای ارگان های مذهبی 90 درصدشون اجباری چادر میزارن  اگه شما همکار بودین من ...

من خودم به سابقه کارش نیاز داشتم مجبور بودم حجاب کنم و اونا میدونستن من چادری نیستم ولی راحت فلسفه چادر واقعی رو برای من توضیح دادن 

2740
من خودم به سابقه کارش نیاز داشتم مجبور بودم حجاب کنم و اونا میدونستن من چادری نیستم ولی راحت فلسفه چ ...

اونام اعتقاد شخصیشونو گفتن 

اگه واقعا میخوای بدونی فلسفه حجاب چیه قرآن رو باز کن فقط اونارو بخونوچون ادما یا کتابا فقط اعتقادات خودشونو میگن

دلیلی نداره حتما چادری بشم خیلیا چادریام راجب بی حجابا نظر میدن پس اونام باید کشف حجاب کنن یه کم م ...

اخه تو اين تاپيك كسي راجب بي حجابا حرفي نزد

اگه منطق شما اينه من دگ حرفي ندارم

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
اونام اعتقاد شخصیشونو گفتن  اگه واقعا میخوای بدونی فلسفه حجاب چیه قرآن رو باز کن فقط اونارو بخ ...

اعتقاد شخصی نبود 

باور کن کسی که زیر چادر ساپورت و کفش پاشنه ۱۰سانتی و روسری رنگ جیغ میپوشه چادری واقعی نیست

اعتقاد شخصی نبود  باور کن کسی که زیر چادر ساپورت و کفش پاشنه ۱۰سانتی و روسری رنگ جیغ میپوشه چا ...

مگه من گفتم هر کی اینجوری میپوشه خوش تیپه؟؟؟

خوبه مثال زدم گفتم مثل مژده لواسانی 

اون ساپورت و روسری جیغ میپوشه با پاشنه 10 سانتی؟؟؟؟؟

2706