2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یه قابلمه کوچیکشو دارم جنسش عااااالیه. اصن یه وضعی. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
عزیزم هیچی از مد نمیره با این  قیمتایه نجومی هرچی بتونی بخری هنره

سرویس کاملشو میخوام بخرم ولی همش میگم از مد رفته باشه 

خوشبختی یعنی داشتن تو  عشقت بشه همسرت
من یه قابلمه کوچیکشو دارم جنسش عااااالیه. اصن یه وضعی. 

ماهم داریم جنسش واقعا عالیه ولی میگم شاید از مد رفته باشه من واسه جهیزیم میخوام بخرم

2738
ماهم داریم جنسش واقعا عالیه ولی میگم شاید از مد رفته باشه من واسه جهیزیم میخوام بخرم

مد یعنی چی؟ مهم کیفیته. تو یه چی بخری مد باشه یه ماه کار کنه خوبه؟ دو باره ماه بعد بری بخری؟ خرج اضافه روودست خودت و همسرت اول زندگی؟ یه چیزی بخر واست عمری باشه. دووم بیاره. فردا مسخره ت نکنن بگن وسایلش دو روز بیشتر کار نکرد. جهازش جنس الکی بود. والا.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
مد یعنی چی؟ مهم کیفیته. تو یه چی بخری مد باشه یه ماه کار کنه خوبه؟ دو باره ماه بعد بری بخری؟ خرج اضا ...

اخه ی مدل دیگه هم هست دستشم از جنس خود قابلمست ولی مامانم میگه ظرفیران ازون بهتره.پس همون ظرفیرانو میخرم

اخه ی مدل دیگه هم هست دستشم از جنس خود قابلمست ولی مامانم میگه ظرفیران ازون بهتره.پس همون ظرفیرانو م ...

همینو بخر. جنس خوب بخر. با قیمت و رنگ و مد کار نداشته باش. وسیله الکی و چشم در بیار نخر. اضافه و بیخودی نخر. کاربردی و درست درمون بخر. 

مبارکت باشن. خوشبخت بشی. به خوشی استفاده کنی.

2706