2737
2739
نه گلم آنومالی نیست من هنوزم 11 هفته و دو روزم این سونو برای 10 هفته و دو روز بود دلدرد داشتم رفتم م ...

آهان حالا زوده پس واسه تعیین جنسیت عزیزم

دلم کمی آرامش میخواهد دراین هیاهو.......  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس نگران نباشم چون من فقط شکمم سیره دراز میکشم ی نبضهای کوچیکی حس میکنم

الان نبضه بعد 20 هفته قشنگ حس میکنی نگران نباش بعضیا دیرترم حس میکنن بستگی داره دیگ

عشقم دخترم 💜

سلام دوستای خوبم. من تو هفته 18 هستم. چند روز پیش برای سونوی آنومالی رفتم مرکز سونوی صدرا. پیش دکتر رضوانی زاده. بعد ایشون خیلی زود گفت بچه پسره. ولی نه تو عکس ها و نه تو سی دی که کل فیلم روز سونو توش هست من چیزی نمی بینم. میدونم خودشون تخصص دارن. ولی هرکیو دیدم واسه جنسیت یه عکسی چیزی داره از بچه از وسط پاهاش. ولی واسه من اصلا نیست. می خواستم بدونم مامانای باردار و اونایی که الان نی نی دارن این عکسو دارن یا نه... یه جوری ام . مخصوصا که توی برگه نوشته پسر. ولی توی ویدیویی که دادن آخر آخر نوشته female. همسرم میگه این female به صورت default تو سیستمشون هست و عوضش نکردن. شماها عکس از اونجای بچتون دارین؟ :) 

2738
سلام دوستای خوبم. من تو هفته 18 هستم. چند روز پیش برای سونوی آنومالی رفتم مرکز سونوی صدرا. پیش دکتر ...

بچتون پسر بود؟

..تو بی نهایتی خدای من..هزاران بار شکر که محمد کوچولو بهم دادی..۱/۱۱/۹۷بهترین روزیکه تورو به آغوش کشیدم
2706